Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – березень 2018 – Марфа Бомбушкар


У цьому місяці почнеться період, який посилить Вашу схильність до ризику, ймовірність аварій і травм. Зростуть Ваші витрати і скандали через борги та інші фінансово-матеріальних зобов’язань, намагайтеся не втратити гроші або підтримку. Місяць хороший для вирішення сімейних питань і початку професійного зростання або статусу, роботи на репутацію. Багато спілкування з друзями і публічності, може бути навіть закоханості в друга, багато новин від друзів. Місяць дасть можливість переоцінити себе і життя, змінити і поліпшити роботу і здоров’я. В цілому місяць не такий вже й поганий, якби не ризик травм.

З лютого у Вас йдуть періоди які впливають на Ваш соціальний статус, повагу, професію, досягнення, відносини з керівництвом і впливовими людьми. З 11 лютого по 7 березня зросла Ваше чарівність в професійних і статусних питаннях, налагоджувати відносини з впливовими людьми і більше бувайте в суспільстві. З 18 лютого по 6 березня більше справ, спілкування та інформації про цілі, професії, час вивчати нове, використовувати інформацію для просування. З 27 січня по 18 березня зросла активність у відносинах, відстоювання своїх прав і бажань, вимогливість і конфліктність.

2 березня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад, пік принесе завершення, кульмінації, новини і посилення трендів. Цей пік торкнеться останні дні гороскопу на лютий, дасть можливість завершити сімейні та професійні питання. Під час піку намагайтеся менше скандалити і втрачати, втрати можуть бути остаточними. Приділіть увагу рідним і статусу, прийміть остаточне рішення про нову посаду і нерухомості, а можете і просто отримати результат.

Хороші дні щоб працювати над своїм ім’ям і репутацією, вирішувати питання кар’єри і завдання з 2 по 9 березня. Час показати себе, особливо до 7 березня, але намагайтеся не обманювати і бути серйозніше, не лінуватися.

З 6 березня почнуться соціальні періоди, коли будете більше часу приділяти громадським заходам. Багато розмов з друзями, новин про клуби, участь в заходах з 6 березня по 13 травня, зможете завести нові знайомства, а з 23 березня по 15 квітня повернути старих друзів.

З 7 по 31 березня часом налагоджувати відносини з колективом та друзями, можете навіть закохатися в когось із друзів. Хороший період для політиків. Головне не закохатися по дурному або не розірвати відносини з-за друзів, не розчаруватися в дружбі з 10-13, з 22-26, з 27-31. Ці негативні періоди будуть впливати на відносини і фінанси, не робіть необдуманих вчинків.

Невеликий приплив енергії і великий приплив активності у відносинах і соціального життя з 8 по 15 березня.

Не раджу міняти роботу, брати на себе нові обов’язки, починати нові проекти з 9 березня по 10 липня. В роботі, здоров’я і обов’язки, стосовно роботи, відносин, професії буде регрес, переоцінка. Підлікуєте свої хронічні захворювання.

Занепад сил і більше шансів на розчарування в фінансах і дружбу, стосунки з 12 по 15 березня, не робіть дорогих покупок.

Час показати себе на роботі з 12 по 16 березня.

17 березня буде пік, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Пік посилить всі тренди, принесе нове, нові надії і мрії, бажання, найголовніше діяти в ці дні, а не байдикувати, пік хороший. Для Близнюків час подумати про свій статус і професію, перейти на нову посаду або подумати \ попросити про підвищення, почати новий кар’єрний шлях. Зайнятися своєю репутацією і досягненнями.

Хороший період для здійснення покупок і угод, громадських заходів, виступів, творчості з 17 по 22 березня, багато харизми у Вас.

З 18 березня по 16 травня зростуть Ваші витрати, активніше станете в боргових питаннях, спадщині, виплати, аліменти. Цього разу буде багато буде негативних періодів, коли можуть бути великі скандали або втрати, потрібно бути обережніше з відстоюванням своїх прав, вимог, скандалами. Зросте Ваша зацікавленість в сексі і езотериці. Зростуть шанси травм і втрат через поспішність, агресивності і необережності, необдуманого ризику. У травні період буде краще, небезпечніше за все в березні і квітні. Обережніше з операціями.

З 21 березня по 1 квітня будьте обережніше з боргами, друзями, схильністю ризикувати, скандалами через гроші і дружби. Можуть бути травми, не раджу брати або давати в борг друзям і знайомим, можуть бути втрати.

Гарний час, щоб міняти своє ставлення до роботи, здоров’ю, обов’язків, духовного світу, смерті і езотерики з 21 березня по 2 травня. Подібний період вже був з 31 грудня по 10 лютого, зараз буде часткове повторення, детально в гороскопі для Близнюків на той місяць.

Намагайтеся не ризикувати грошима і боргами, не вимагати занадто багато з 22 по 26 березня. Обережніше будьте з дружбою і відносинами, зростуть ревнощі і сексуальність.

З 23 березня по 15 квітня час переоцінити себе, повернутися до старого. Зростання, розвиток, отримання нового досвіду і реалізація нових ідей сповільниться. Бережіть техніку та інформацію, очікуйте проблем з бюрократією та поїздками, не робіть дорогих покупок.

Можете несподівано закохатися в друга з 27 по 31 березня, а можете через свій егоїзм і втратити друга або любов.

Будьте обережніше з порушенням правил з 30 березня по 7 квітня, особливо що стосуються боргів або підтримки. Можуть бути матеріальні втрати, а можуть бути і фізичні травми, аварії. Для Зодіаку період конфліктний, але у Вас може бути занепад сил.

31 березня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад, пік дні завершень, новин, кульмінацій, посилення трендів. Час розібратися з творчістю, дітьми, любов’ю, захопленнями і розвагами. Прийняти рішення, почати діяти або завершити, розуміти і пізнавати. Закохатися або розлюбити, завершити творчий проект або прийняти рішення про продовження, дізнатися важливе про дітей, показати свою любов публіки або щось інше.

Самота дозволить добре відпочити Вам з 31 березня по 24 квітня, вирушайте за кордон або лікуєте свою душу і психіку самотністю, медитаціями. Може бути таємний роман.

Важливі дати і періоди в гороскопі на березень 2018 для Близнюків

2 березня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – завершення. Час вирішувати сімейні питання.

З 6 березня по 13 травня – громадська активність.

17 березня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – нове. Статус, кар’єра.

З 18 березня по 16 квітня – ризик, сексуальність, борги, витрати.

23 березня по 15 квітня – затримки і переоцінки.

31 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – завершення. Любов, творчість, захоплення.

Гороскоп опублікований 04.03.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,477