Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – березень 2014 від Марфи Бомбушкар


Березень, а точніше кажучи початок березня, подарує Близнюкам шанс на поліпшення своєї кар’єри та соціального стану. Це один з не багатьох періодів цього року розпочнеться 2го березня і закінчиться 17го. Чекайте, що в перших 5 чисел березня Вам можуть зробити важливе пропозицію або стануться якісь події, приховані від Вас (на даний момент), які запустять ланцюг подій. Так само це хороший період попросити про підтримку або налагодити відносини з вищестоящими людьми.

Після 7го березня Ви знову почнете бажати заробляти побільше, накопичувати, до Вас повернеться те бажання, яке пропало у Вас в листопаді. Ви перестанете переглядати способи заробітку, існуючі, і почнете шукати нові. Ваше матеріальне становище покращитися, якщо Ви відчували нестачу коштів з листопада 2013 року, то зараз справи підуть на поправку.

17 березня зверне Вашу увагу на Ваш будинок і рідних. Ймовірно, що щось підійде до кінця, то, що було розпочато раніше – фіналу. Цей же день, плюс кілька наступних, хороший для старту якогось важливого, довгострокового проекту, який Ви відклали в минулому.

У грудні минулого року, Близнюки могли помітити, що стали більш творчими, більше енергії витрачати на творчість, дітей, романи. Зараз ця енергія спаде, її спад триватиме з 1 березня до 20 травня.

31 березня небезпечний день. Ви можете потерпіти фінансовий колапс. Раптово Вам потрібно буде оплатити важливі рахунку або будуть інші матеріальні втрати. Так само в цей день, а так само протягом кількох наступних – виникнуть проблеми з друзями та спільними планами. Будьте обережні.

Найважливіші дати в гороскопі для Близнюків в березні 2014

Хороші дати в березні : 4, 7-9, 12-14, 19, 23, 27, 30.

З 1 березня – 20 травня – в любові і з дітьми, а так само творчістю, настане затишшя.

З 1 березня – 17 березня – час робити кар’єру.

7 березня – покращитися ситуація з доходами.

17 березня – вирішиться давня домашня проблема.

27 березня – вдалий день у всьому.

31 березня – будьте обережні з друзями!

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.03.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,416