Все про вагістність
Все про вагістність

Діва – гороскоп на жовтень 2017 від Марфи Бомбушкар


Досить непоганий місяць, головне менше конфліктувати з членами сім’ї. Весь місяць Діви будуть активні, багато енергії і сил, привабливості і успішності. Складними будуть тільки пару днів в середині жовтня. Весь місяць буде присвячений фінансовим питанням, витратам, доходам, де взяти гроші, де працювати і як заробити, кому повернути, несподівані зміни, багато нового і завершення, дуже вже багато матеріальних питань.

З 6 вересня у Вас додалося сил, впевненості в собі, наполегливості, агресивності, бажання відстоювати свої права, скандальності, гарний час дбати про своє здоров’я і складні завдання. Період до 23 жовтня. Потрібно бути обережніше з 8 по 15 жовтня, можуть бути перепади сил і агресивності, від пасивності до понад активності, занадто агресивне бажання відстоювати свої права. Скоріш за все скандали через самоповаги і з рідними.

З 20 вересня у Вас період харизми, більше уваги своєму іміджу, знайомствам, діловим і особистим відносинам. Більше флірту і бажання сподобатися. Гарний час зайнятися косметичними процедурами. Успішніше в фінансових питаннях. В період з 7 по 10 в цьому всьому потрібно бути обережніше, не здійснювати дорогих покупок і особливо не фліртувати, особливо з керівництвом, не порушувати правила.

З 20 вересня по 6 жовтня (можливо плюс 3 дні) слід бути обережніше з фінансами, заробітком, покупками, витратами і боргами. Зміни в цих сферах, бажання більшого і поспішність.

З 30 вересня по 17 жовтня – час ділових переговорів, хоча до 15 жовтня не раджу укладати угоди або здійснювати покупки, почекайте. А поки тільки ведіть переговори, небезпечні періоди: з 8-11 – занадто великий тиск і впертість, можете посваритися через дрібниці; 14-17 – занадто велика поспішність і багато нервів.

З 2 на 9 вересня дуже сексуальний і енергійний період, хороший для того, щоб показати себе у відносинах. Багато творчих сил.

Перший пік 6 жовтня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – акцент на витратах і боргах, сексуальній сфері, смерті, психології. Багато новин і бажання себе показати. Період непоганий, головне не надто поспішати і не робити дорогих покупок. Час підвести підсумки і розібратися. Час показати себе, буде приплив сил і товариськості з 6 по 12 жовтня.

З 8 по 12 жовтня неприємний період для фінансів, творчості, вагітності та відносин з дітьми, захоплень і інтриг. Будьте обережніше в своїх бажаннях.

З 10 вересня 2016 року по 11 жовтня 2017 року у Дів був період змін у фінансовій сфері, заробіток грошей, накопичення, покупках. Ви могли змінити свою роботу або бажати її змінити, зросли доходи, стали більше купувати дорогих речей. Були і неприємні періоди, але в цілому період був сприятливий для Вашого гаманця. З 11 жовтня 2017 року до 9 листопада 2018 року – період вчитися, заводити поверхневі знайомства, подорожувати недалеко. У Вас буде більше відряджень, більше курсів або бажання знайти нові знання.

З 15 жовтня до 8 листопада вдалий період для фінансової сфери, здійснення бажаних покупок, інвестування. Можете піднімати ціни на свої послуги, провести переговори про зміну цін. Правда треба бути обережніше з 26 по 30 жовтня, побоюватися ризиків і втрат. Та й 19 числа, плюс-мінус, теж не варто особливо поспішати.

Багато поїздок, навчання і новин, спілкування і знайомств, гарний час для ділових угод з 17 жовтня по 6 листопада, оформлення договорів. Особливо з 17 по 20, але не поспішайте.

Другий пік буде 19 числа, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Зверне Вашу увагу на Ваші доходи і накопичення, роботу. Принесе багато новин і несподіваних поворотів, не варто поспішати в ці дні якщо боїтеся зруйнувати, а ось якщо хочете звільнитися або позбутися, тоді дні підходящі. Будьте обережніше.

З 23 жовтня до 9 грудня зростуть Ваші витрати. Але можна більше буде і заробляти, тільки якщо працювати.

Життєрадісний час з 24 по 29 жовтня.

Гороскоп для Дів на жовтень закінчиться позитивним трендом, який був вже у Вас з 9.12.16 по 13.01.17 та 30.04.17 по 6.06.17. На цей раз з 29 жовтня до 26 листопада (можливо на 5-10 днів довше) час швидко реалізовувати фінансові проекти, вирішувати питання з боргами, спадщиною, розділом майна і отриманням відсотків, зміцнювати і стабілізувати, оцінювати. Так само і в домашній сфері, є час швидко завершити старі завдання і зміцнити будинок і відносини з рідними.

Важливі дати і періоди в жовтневому гороскопі для Дів

6 жовтня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – рішення і завершення.

З 7 по 15 жовтня – напружений період, особливо в сімейній сфері.

З 11 жовтня до 9 листопада 2018 року – нові знання і знайомства.

З 15 жовтня до 8 листопада – більше заробляти і накопичувати.

19 жовтня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – нове і несподіване, поспішне.

З 23 жовтня до 9 грудня – зростуть витрати.

З 29 жовтня до 26 листопада (плюс 5-10 днів) – працюйте над сферою сім’ї та витратами.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 5 жовтня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,163