Все про вагістність
Все про вагістність

Діва – гороскоп на вересень 2017 від Марфи Бомбушкар


Час готуватися до змін, нового способу життя, спочатку місяця підвести підсумки, а в кінці місяця почати нову главу життя. Місяць насичений і важливий, дуже емоційний і мінливий, хороші тренди зміняться поганими. Багато фантазії і можливого обману інших або іншими себе, ліні і складності в концентрації, буде приріст сил фізичних і занепад духовних.

Невеликий занепад сил йде з 21 липня до 6 вересня, багато ліні і бажання відпочивати. Навіть в кінці періоду, коли для інших знаків в гороскопах вказівки на активність, Дівам краще відпочити якщо можна. Фізично себе не навантажуйте.

З 13 серпня йде переоцінка себе і кар’єри, затримки в розвитку проектів і просуванні по професії, повернення назад в старі звички, повернення старих планів. Проблеми з технікою і документами.

Можливі таємні романи з 26 серпня по 20 вересня. Психологічний стан мав нормалізуватися, прийшло заспокоєння і особливо хороший період з 11 по 20 число, для медитацій і відпочинку.

Хороший період для сімейних питань і фінансових йде з 16 серпня по 8 вересня (може бути на пару днів довше). Детально було в гороскопі на місяць для Дів на серпень, це 3е повторення періоду. Більше віри і впевненості.

Трохи додасться сил з 1 по 10 вересня, інтелектуальних, багато ідей несподіваних і можливо новин.

Бійтеся обманів з 3 по 7 число, багато ліні. Дуже духовні і творчі дні, але складно буде сконцентруватися на чомусь. Намагайтеся не валити провину на інших.

Та сама надбавка фізичних сил розпочнеться 6 вересня і буде у Вас до 23 жовтня. Хоча будуть період великої ліні і складності сфокусуватися (з 22 по 28 вересня) і період занепаду сил (в жовтні). Ви станете наполегливіше, активніше, агресивніше і егоїстичніше. Час зайнятися своїм фізичним станом, оновити організм. Якби не інші умови, періоди, я б порадила займатися Вам складними завданнями, але краще бути дуже акуратними. Зросте сексуальне лібідо.

6 числа буде перший пік, пік 5 днів плюс-мінус, 10 днів – спад. Багато емоцій, переживань, можуть бути обмани і потрібно бути обережніше з конкурентами і партнерами. Акцент на Вас і на відносини, отримання результатів, завершення, усвідомлення. Період не зовсім приємний через схильність до обману або хибним надіям, але не руйнує і не будуйте. Краще просто перечекати всі важливі рішення, не поспішати приймати дії від отриманих новин.

Час спробувати завагітніти з 8 по 12 вересня. Ці ж дні гарні для змін себе, багато сили волі, вдалий час позбавлятися. Будь-які втрати зможете легко «пережити», так що якщо хотіли позбутися чогось в житті, то прийшов час, хоча б зуб вирвати.

Багато спілкування, приріст інтелектуальної енергії, поїздок, новин, гарний час вчитися і писати, торгувати, укладати угоди, період з 10 по 17 жовтня, хоча буде 2 напружених періоди – перший з 19 по 21 і другий з 25 по 27.

Як я писала, з 11 по 20 число вдалий період для покупок, відносин, будуть додаватися деякі сфери. З 11 по 15 – хороший час для вирішення важливих сімейних питань і переговорів, покупок, судів. З 14 по 18 – хороший час для покупок і фінансових проектів. З 17 по 20 – хороший час для несподіваних проектів на роботі і здоров’я.

Депресивний період, з браком сил, особливо духовних, з 12 по 16 число. Варто берегти здоров’я і рідних, остерігайтеся скандалів. Бережіть свою репутацію і будьте більш відповідальні.

Період, гармонізує Вас, робить більш харизматичними з 20 вересня по 15 жовтня. Жінки Діви будуть більш привабливі. Більше шансів на успіх у відносинах, а після 6 жовтня і в фінансах. Час виходити на публіку і заводити романи.

Другий пік, куди важливіше і більше помітніш першого, куди більш емоційний і змінюючий Вас, який акцентує Вас і Ваше життя, що приносить нове 20 вересня, плюс-мінус 5 днів пік і 10 днів спад. Займіться собою і починайте новий шлях, кидайте щось, знаходьте щось. Просто переломний період. Але довгострокові проекти ділові не раджу починати, остерігайтеся втратити роботу або гроші.

З 20 вересня по 6 жовтня період змін на роботі і в фінансах, змін зі здоров’ям і сім’єю, несподіваних, масштабних, можливо руйнуючих, у всякому разі період негативний. Я писала про нього багато в минулому, він уже повторюється 3й раз. Перший раз було з 13.12 по 23.01, другий раз з 04.02 по 17.03.

З 22 по 28 число час конфліктів і ліні, неуважність і схильності валити провину на інших. Будьте обережні, можуть бути травми.

Романтичний період, хоч і остерігайтеся інтриг і обману партнерів, творчий з 29 вересня до 2 жовтня. Обережніше будьте з грошима, не на часі жертвувати або вкладати в підозрілі проекти партнерів.

Багато сили волі, азартне час, час гарне проявити себе, багато сил з 29 вересня по 5 жовтня.

Важливі дати і періоди в вересневому гороскопі для Діви

6 вересня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів після – пік, акцент на відносинах. Завершення.

З 6 вересня по 23 жовтня – більше фізичних сил.

З 20 вересня по 6 жовтня – зміни в роботі і доходи.

З 20 вересня по 15 жовтня – більше привабливості.

20 вересня, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів після – багато емоцій. Акцент на Вас. Старт.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 вересня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,428