Все про вагістність
Все про вагістність

Діва – гороскоп на травень 2017 від Марфи Бомбушкар


Сам по собі місяць хороший, для більшості з Зодіаку, але для Дів дуже скандальний виходить гороскоп і багато витрат. Місяць на події буде не багатим, акцент буде на навчанні і новинах, знайомствах, а в кінці місяця на професії та положенні. У порівнянні з квітнем травень буде активніше, в багато разів.

Нагадаю про старе і триваюче.

З 10 квітня по 3 травня у Вас період уповільнення, ретроградності, повернення – переоцінки себе і своїх прагнень, професії і положення в суспільстві. Багато тем в житті повернулися, звички і були переоцінені. При цьому всьому, у Вас відбулося деяке прискорення (хоч до 3 травня і у зворотний бік (минуле)) з 25 квітня, багато несподіванки, ексцентричності і імпульсивності, несподіваних фінансових новин, а з 3 травня вже буде і прискорення в житті по 14 число . Час поспішити з 3 по 14 і прискорити питання кар’єри і особистого розвитку.

З 22 квітня у Вас активний професійно-кар’єрний період, буде він по 6 червня, більше енергії для зростання Вашої поваги і положення, але в кінці місяця можуть бути скандали з 27 травня по 1 червня, а в середині місяця бійтеся обману і ліні з 9 по 15 травня. Час працювати над своїм ім’ям, відстоювати свої прагнення.

У Вас є шанс налагодити домашню сферу, зробити гарні зміни в ній і стабілізувати її, теж зробити і зі сферою матеріальною, витратами, спадщиною і «чужими» грошима з допомогою з 30 квітня по 6 червня.

Більше шансів на отримання матеріальної або іншої підтримки від інших людей з 29 квітня по 6 червня, час хороших «витрат», можливостей взяти вдало в борг або оптимізувати витрати, повернути борги.

Перші нові періоди почнуться лише 8 числа і відразу ж дуже багато всяких-різних, плюс піковий період.

Гарний час для серйозних речей і питань, завдань і рішень, довгострокових і тих що вимагають зваженого рішення з 8 по 15 травня, Ви станете більш серйозні в цей час. Особливо щодо сім’ї, кар’єри, витрат і розділу майна.

З 8 по 12 травня вдалий час для спроб завагітніти, творчості, любові, ризику, і навчання.

9 травня піковий період, плюс-мінус 4 дня і 10 днів після – у Дів цей час буде акцентувати питання навчання, поїздок, переговорів і багато новин. Період завершальний, пора отримувати результати Ваших праць і усвідомлювати, плануйте завершення на ці дні. Під час піку будуть посилені і інші тренди, так само можуть бути завершення.

У Вас буде багато енергії для заробітку грошей і кар’єрного зростання, бажань і можливостей з 10 по 15 травня, але будьте обережніше з ворогами і конкурентами в ці дні.

Час вчитися з 16 травня по 7 червня.

Зараз у Вас йде активний фінансовий період, особливо витрати або заробіток за рахунок боргів \ спадщини і допомоги від інших. Постарайтеся бути акуратніше в період з 17 по 22 травня, ці витрати \ доходи можуть зрости, не давайте зайвих обіцянок і обережніше будьте з обіцянками інших людей, бійтеся обману. Можете накупити собі всякого добра, в цілому цей час гарне для дорогих покупок, але не витрачайте гроші на дрібниці. Можуть бути проблеми з партнерами з-за Ваших великих бажань і вимог. Краще самі щось дороге подаруйте їм або допоможіть.

Можуть бути досить неприємні фінансові витрати і скандали з партнерами з 24 по 28 травня, цей період точно не підходить для пошуку підтримки і здійснення дорогих покупок або боргових питань.

25 травня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів після – в гороскопі для Дів акцент на кар’єру і соціальне становище. Приділіть увагу одержуваним новинам, будьте обережніше з конкурентами і фінансовими питаннями. Гарний час пошукати нову роботу або способи прославитися, почати важливий проект. Можна навіть спробувати шлюб по вигоді або відносини. Загальний тренд у пікового періоду – нові починання. Але потрібно побоюватися скандалів з рідними в ці дні і керівництвом з 27 по 1 червня. Буде багато «кар’єрної» енергії з 27 по 3 число.

Час для глибокого аналізу, всього, глибоких думок з 30 травня по 2 червня, трансформуйте себе і свої ідеї, філософію, позбавляйтесь.

Важливі дати і періоди в травневому гороскопі для Діви

9 травня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів після – акцент на знання і інформацію. Завершуйте.

З 16 травня по 7 червня – вчіться!

З 17 по 28 травня – будьте обережні з фінансами і партнерами, особливо ворогами.

25 травня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів після – акцент на повагу і професію. Починайте.

М. Бомбушкар. Гороскоп було опубліковано 2 травня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,181