Все про вагістність
Все про вагістність

Діва – гороскоп на січень 2017 від Марфи Бомбушкар


Життя прискориться починаючи з другої декади, а до тих пір розберіться в собі, поверніться до старого, подумайте про життя. Місяць обіцяє бути активним і активує фінансові питання, принесе кульмінацію і усвідомлення в планах на майбутнє і дружби. Середина січня буде дуже емоційною. До кінця місяця Ви будете скандальні і ймовірно буде не вистачати сил, особливо в останній декаді. Бережіть свої гроші і здоров’я.

Ще з 20 грудня Ви стали більш інтровертні і ретроградні, період триватиме до 8 січня. Поверніться до попереднього, відпочиньте, перегляньте своє минуле і завершіть почате. Бережіть свої документи і інформацію. Повернення питань професії і кар’єри, поваги і важливих проектів. Після 8 січня приступайте до нових проектів, до тих пір завершуйте старі. З 5 січня по 13 багато сімейних новин, а з 13 січня по 7 лютого – хороший час для писемної творчості, пишіть книги, вірші, інструкції.

Ще з 19 грудня Ви стали більше скандалити з партнерами і відстоювати свої права, та й взагалі стали більш скандальні. Але і більше енергії витрачати на відносини, активніше в стосунках. Період завершиться 28 січня, але в кінці місяця можуть бути великі скандали і розчарування, з 16 по 23 і з 25 по 30 січня.

Хоча зараз і йде скандальний період, але з 3 січня по 4 лютого відносини стануть більш гармонійні, особливо до 16 числа і після 30 січня. Час налагоджувати і оновлювати відносини, зміцнювати їх. Ви можете знайти і нові відносини в ці дні, а можете ще сильніше закохатись в когось або більше почати співпрацювати з партнерами.

З листопада йде період поліпшення фінансової і сімейної сфери, про цей період я вже писала і в листопадовому і грудневому гороскопах (на 2016 року), просто покращуйте свій будинок і фінанси. Але в той же час в січні Вас можуть чекати непередбачені витрати, особливо з 13 по 23 січня. Слід бути і обережніше в ці дні 13-23, можуть бути аварії і травми, психологічні колапси і значні втрати, фінансові та у відносинах.

Є шанс завагітніти з 5 по 9 січня.

Дуже романтичний період з 11 по 15 січня, багато мрій і бажань щодо відносин. Ідеалізація партнерів, навіть ділових, гарний час «відчути» їх, хоча Діви і не дуже чутливі особистості, але включайте свою інтуїцію в ці дні.

12 січня, плюс мінус 3 дні пікових, а так само 10 днів після – активація багатьох сфер, кульмінація, усвідомлення, реалізація і результати. В основному це буде стосуватися любові і творчості, дружби і планів на майбутнє – несподівані зміни. Але так само торкнеться і фінансову сферу, можливі витрати або питання пов’язані з розділом майна, боргами і спадщиною. Дні дуже емоційні, будьте обережніше. Можуть бути психологічні фрустрації. Бійтеся скандалів з друзями і бережіть рідних. Повторюся, під час пікового періоду буде напруга. Так само слід бути обережніше вагітним.

Можуть бути скандали з рідними і партнерами з 16 по 23 січня, скоріш за все через відстоювання прав і бажань. Слід бути обережніше в спілкуванні з керівництвом і батьками, не вимагайте багато, намагайтеся акуратно відстоювати свої права. Занадто скандальний час. Крім цього, в ці дні може бути велика нестача сил, краще відпочивайте якщо є можливість.

З 25-30 розберіться з відносинами, любовними, близькими і діловими. Можуть очікувати розчарування, але цей час серйозно поглянути на них, оцінити їх недоліки, усвідомити недоліки відносин. Але не робити негативних остаточних рішень. Просто трохи розчаровуючий період, що знімає рожеві окуляри щодо ділових партнерів, договорів і близьких відносин. Поганий час для укладення угод і покупок, фінансові проблеми і прикрощі.

27 січня, плюс мінус 3 дні пікових і 10 днів після – робота і здоров’я, новий етап і новий проект. Займіться здоров’ям, сядьте на дієту або почніть щось робити, приділіть йому увагу. Щодо роботи, Вас можуть чекати нові важливі завдання або клієнти. Дуже завантажений період, правильно плануйте свій графік. Можете і самі взяти бика за роги і пошукати клієнтів або нову роботу, нові проекти. Ці дні, особливо пікові, підходять для нового в робочій сфері!

З 28 січня у Вас зростуть витрати і матеріальні втрати. Бійтеся травм або аварій. Більше будете стикатися з містичним і езотеричним, можете навіть захопитися і зайнятися чимось таким. Станете шукати підтримку та більше брати в борг. Відбудуться сексуальні зміни і психологічні. Період буде довгим, до 10 березня, найбільше напруження буде в кінці періоду – кінець лютого і березень, тоді і слід бути обережніше всього і поменше витрачати і не впадіть в боргову яму.

Розберіться в собі з 28 по 31 січня, поновіть себе і відродіть, якщо у Вас криза. Постарайтеся нікого не втратити в ці дні, розриви і втрати будуть дуже болючі. З 31 січня по 3 лютого – тримайте свою імпульсивність під контролем, багато новин.

Важливі дати і періоди в січневому гороскопі для Діви

Переоціните себе і відпочиньте до 8 січня.

З 3 січня по 4 лютого – оновлення відносин і поліпшення їх, але не розчарує з 25-30.

12 січня, плюс мінус 3 дні пікових, а так само 10 днів після – під час піку дуже багато всього, на протязі всього періоду – увага друзями і коханим, планам на майбутнє.

16 по 23 січня – скандали.

27 січня, плюс мінус 3 дні пікових і 10 днів після – робота і здоров’я.

З 28 січня по 10 березня – витрати, кризи, будьте обережніше.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 січня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,168