Все про вагістність
Все про вагістність

Діва – гороскоп на серпень 2017 від Марфи Бомбушкар


Час відпочивати, якщо є можливість, відправитися кудись подалі. Місяць акцентує питання таємниць, духовного світу, віри, езотерики, здоров’я, роботи, принесе завершення в цих сферах, принесе нові початку в таємному і езотеричному в кінці місяця. Можуть бути фінансові втрати і скандали з друзями, будьте обережніше. Гороскоп на серпень краще для відпочинку, ніж для роботи. Переоціните себе.

Зараз у Вас занепад сил, з 21 липня по 6 вересня, хоча наодинці Ви куди активніше. Займіться своїм здоров’ям в цей період, попрацюйте над духовним світом. Бійтеся травм і порушення законів.

У Вас багато спілкування, інформації, шансів для вивчення нового з 26 липня до 1 вересня, а потім цей період ще раз повториться в вересні. Можуть бути і поїздки. Все нове до 13 серпня, а потім «повернеться» все старе, перенавчання, повторні поїздки, нові новини про старому і старі знайомства до 6 вересня.

До 17 серпня триває негативний період, сильний, для фінансової сфери, домашньої, можливо відносин, любові, творчості, з 23 липня. Багато переживань, що відбуваються зміни несприятливі. Не ризикуйте грошима в цей час, любов’ю, дітьми, сім’єю і відносинами.

З 1 до 26 числа гарний час для того щоб приділити увагу друзям і зміцнити дружбу, можна і з колективами «попрацювати». Але остерігайтеся періодів з 14 по 19 і з 23 по 27, коли можете друзів і коханих втратити. Ці ж два періоди небезпечні для фінансів, не раджу купувати або інвестувати.

Перший пік принесе завершення в сферах здоров’я та роботи, питаннях обов’язків, служіння – 7 серпня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після ослаблення. Це буде скоріш за все завершення і отримання результатів. Можуть бути питання, пов’язані з домашніми вихованцями, тими, про кого Ви дбаєте. Час звільнятися або завершувати проекти, остаточно. Хороший період для завершень. Розберіться зі своїм побутом і проблемами, таємницями і секретами.

Непоганий і гармонійний період, хороший для спілкування і поїздок, торгівлі та публічних виступів з 8 по 12 число, може бути навіть до 16.

З 9 по 14 число – час вдалий для фінансових питань, здійснення дорогих покупок. Цей період хороший для духовного пошуку і заспокоєння, вдалий для сімейних питань і відносин.

Бійтеся обману від ворогів або партнерів з 11 по 15 число, перевіряйте отриману інформацію і будьте обережніше при оформленні документів.

З 12 по 16 серпня час для серйозних вчинків в сімейних питаннях, укладення договорів про купівлю або продаж нерухомості. Спілкування з рідними на серйозні теми.

З 13 серпня Ви почнете переоцінювати себе, своє Я і свій імідж, можуть повернутися старі патерни поведінки, звички, ідеї і оцінка себе. Можуть повернутися і старі хронічні захворювання. Хороший період самим повернути в своє життя щось старе, до чого б Ви хотіли повернутися. Період буде до 6 вересня. З негативу – це циклічність, «День Сурка», один крок вперед – два назад, складно буде просуватися вперед в планах і бажаннях. Варто берегти документи і інформацію, техніку і не купувати нову.

Повториться період, який був у Вас з 14 листопада по 7 лютого, з 16 серпня по 8 вересня. Період поліпшує і стабілізує фінансову і сімейні сфери, а в меншій мірі відносини і питання творчості, любові і дітей. Гарний час для цих сфер. Гарний час для пошуку нових джерел доходів та поліпшення будинку. Перечитайте мій гороскоп для Дів на місяць листопад.

Можуть бути несподівані зміни в питаннях витрат, спадщини, психології та таємниць з 19 по 23 число, гарний час запланувати завдання, що вимагають швидкі результати в цих питаннях.

Гарний час щоб зробити вдома капітальний ремонт, зміцнити своє здоров’я, заробити грошей, купити щось дороге, лягти в лікарню на лікування, налагодити відносини з батьками з 20 по 26 число. Приплив енергії для всього Зодіаку.

20 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – час відпочивати, якщо можете хоча б під час піку. Просто вдалий період для відпочинку, особливо душевного. Можна і лікування почати в ці дні.

Ще один прилив сил і інформації буде з 26 по 28 число, гарний час для публічних виступів і показати свої знання.

Можливі таємні романи з 26 серпня по 20 вересня, таємні матеріальні питання.

Важливі дати і періоди в серпневому гороскопі для Діви

З 1 по 26 серпня – приділіть увагу друзям і співтовариствам, хоча будуть і скандальні дні з 14 по 19 і з 23 по 27.

7 серпня, пік 3 дні плюс-мінус і 10 днів після – кульмінації, особливо в роботі і здоров’я.

З 13 серпня по 6 вересня – переоціните себе і поверніться до старого, можна і в професії. Затримки.

З 16 серпня по 8 вересня – сприятливий період для грошей і сім’ї.

З 20 по 26 серпня – покращуйте сім’ю, грошові питання, здоров’я.

20 серпня, пік 3 дні плюс-мінус і 10 днів після – час відпочивати та лікуватися.

З 26 серпня по 20 вересня – час інтриг.

М. Бомбушкар. Гороскоп було опубліковано 2 серпня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,164