Все про вагістність
Все про вагістність

Діва – гороскоп на лютий 2017 від Марфи Бомбушкар


Бійтеся травм і аварій на протязі всього місяця, найбільш напружений період буде в кінці лютого, але і в березні буде високий рівень травмуватися. Відкладіть операції! І будьте готові до раптових проблем зі здоров’ям, особливо психологічних станів і нервових перепадів. Дуже нервовий місяць, Ви і так метушливі, а до березня будете метушливості подвійно. У лютому у Вас акцент на осмислення і відносин. Дуже багато витрат! Але головне – остерігайтеся травм і нервового зриву.

У Вас був час поліпшити свої фінанси і сімейну обстановку, становище в суспільстві з листопада по 7 лютого, хоча в фінансах (видаткової частини) і були несподівані зміни з 13 грудня по 23 січня.

З 28 січня у Вас зросли витрати, більше виплат, більше погашень боргів до 10 березня, активніше ця сфера. Але можуть зрости і доходи, але навіть доходи будуть пов’язані з витратами, Ви будете більше брати в борг або просити про допомогу. Є шанси на безоплатну підтримку з 4 лютого по 3 березня. За багато доведеться платити за рахунками до 10 березня.

При цьому у витратах, боргах, спадщині, кредитах, пошуку підтримки, пошуку допомоги, будь-яких видів оперування чужими грошима у Вас будуть несподівані зміни починаючи з 4 лютого по 17 березня! Це повторюється період, який був з 13 грудня по 23 січня, але тепер він буде безконтрольним. Бережіть свої гроші, оплачуйте рахунки. Багато енергії і сил, щоб домовитися про борги і кредити, але брати їх я не раджу, хіба що обговоріть відстрочку по платежах або щоб повернули Вам. Зростає ризик травм, психологічних фрустрацій, в цей період. Особливо в кінці місяця з 20 по 2 березня – це найскладніший період в лютому, чекайте бурю.

З 6 лютого по 10 червня чекайте фінансових затримок, зменшення росту доходів, скорочення джерел. Подумайте над своїм заробітком, переосмисліть його, поверніться до старих проектів і джерел. Нові фінансові проекти починати не рекомендую. Буде переоцінка накопичень, цінностей, грошової сфери в цілому. До 17 березня, скоріш за все, будуть несподівані зміни. Так само в цей період повернуться старі питання сім’ї та відносин.

10 лютого, плюс мінус 3 дні пікових і 10 днів після – час самоти, можете відправитися в подорож або захочете самотності. Трохи депресивний стан. Підведіть підсумки півріччя, подумайте про свої недоліки, як їх вирішити. Хороші дні щоб зайнятися здоров’ям і духовними питаннями. Розберіться з таємницями.

Вдалий період для справ і здоров’я з 21 по 23 лютого.

Як я писала спочатку гороскопу, з 20 лютого по 2 березня буде дуже напружений період. Бережіться.

26 лютого, плюс-мінус 5 днів пікових і 10 днів після – важливий час для відносин, будь-яких видів важливих відносин, ворожнеча, дружба, любов, партнерство ділове. Є шанс на новий етап, скористайтеся ним. Хочете – зробіть пропозицію, хочете – розірвіть стосунки. Ваші бажання будуть спрямовані на партнерство, сильний час, що приносить важливі результати після. Але постарайтеся не вмішувати в стосунки гроші. І бійтеся обману з 28 лютого по 4 березня. 28-4 – це не настільки період обманів, скільки різних фантазій і ідеалізації. Він хороший для любові, але поганий для ворожнечі.

Важливі дати і періоди в лютневому гороскопі для Діви

До 17 березня – витрати-витрати-витрати, доходи за рахунок витрат.

З 4 лютого по 3 квітня – простіше буде шукати підтримку, але потрібно буде платити за рахунками.

З 4 лютого по 17 березня – несподівані зміни в фінансах і психології.

З 6 лютого по 10 червня – фінансові негаразди і затримки, переоцінки і повернення.

10 лютого, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – відпочивайте.

З 20 лютого по 2 березня – ламаючий час.

26 лютого, плюс-мінус 5 днів пікових і 10 після – віха в стосунках.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,497