Все про вагістність
Все про вагістність

Діва – гороскоп на липень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць багатий на новини, спілкування і змін планів на майбутнє. Багато фінансових питань і змін з грошима, потрібно бути обережніше. Постарайтеся менше скандалити з друзями. Буде можливість, знову, змінити свою любов і творчість, азартні захоплення. Найскладніше і що потребує уваги постарайтеся зробити в перші 2 декади місяця, з кінця липня потрібно берегти сили і таємниці. Довгий період \ тренд для налагодження відносин з керівництвом і, можливо, відносин по вигоді.

З червня у Вас настав період активності в дружбі, багато соціальних заходів, спілкування. У липні він буде тривати, але зростуть скандали з друзями, коханими, дітьми, скандали пов’язані з боргами, планами на майбутнє. Сам період триватиме до 21 липня, а скандальними будуть дні до 6 липня, а потім з 15 по 23 липня. Постарайтеся бути обережніше з 15 по 23, особливо в питаннях боргів і підтримки, не дуже хвалитися своїми друзями і грошима.

Не раджу робити дорогі покупки по 9 липня, хвалитися своїми доходами і скандалити з членами сім’ї і друзями, менше егоїзму і вимог.

У Вас можуть бути відносини по вигоді, як офіційні, так і неофіційні – шлюб, інтрига, та й інші ділові переговори і завершення \ підписання угод з 5 липня по 1 серпня, у всякому разі час для цього дуже гарний. Домовитися, сподобатися, знайти компроміси з важливими людьми в ці дні. Крім періоду з 23 по 26 число, коли треба бути скромнішим в бажаннях і серйозніше.

8 липня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів по тому, буде акцент на друзів, довгострокові плани, любов, творчість, інтриги, азарт і ризик. Період складний і реформує, хворобливі втрати і необхідність корекції. Намагайтеся не вимагати більшого, намагайтеся не маніпулювати, бути менш жорсткими до друзів, дітей, коханих. Час підвести риску, отримати по заслугах.

Романтичний період з 16 по 19 липня, але остерігайтеся обману. Творчий час, але багато ліні. Хороші дні щоб відпочити.

З 17 по 21 липня час інвестувати, особливо в своє ім’я та професію, шукати матеріальної підтримки, здійснювати дорогі покупки. Але не поспішаючи. І це продовження романтичного періоду.

З 21 липня по 6 вересня у Вас буде менше фізичних сил, але більше духовних. Особливо багато духовних сил буде з 21 по 3 серпня.

Час змін в любові, творчості, дитячих питаннях, заробітках грошей і джерела доходів. Ймовірно, що цей час втрат, намагайтеся менше маніпулювати своїми джерелами доходів, фінансами, улюбленими і дітьми. Намагайтеся зберегти ці сфери і питання. Період напружений і неприємний, багато бажань, але можуть бути незадовільні результати навіть від благих справ. Період з 23 липня по 17 серпня, подібний був уже з 13 листопада по 10 грудня і з 16 березня по 15 квітня. Так само будуть зміни і роздутість в сімейних питаннях, кар’єрі, планах на майбутнє. Я описувала ці періоди в минулих гороскопах, якщо тоді нічого не було, то і зараз не буде, а так скоріш за все повторення старого і остаточні завершення.

23 липня буде піковий період, плюс-мінус 3 дні посилення всіх трендів, акцент на самоті, ізоляції, здоров’я, секрети. Навіть протягом 10 днів слід берегти своє здоров’я, але особливо під час піку. Піковий період дуже агресивний і нестабільний. Найкраще відпочивати в цей час для Дів.

Вас чекає невеликий приплив сил, більш інтелектуальних з 26 липня по 1 вересня. Багато спілкування, новин, поїздок, здобуття нових навичок.

Важливі дати і періоди в липневому гороскопі для Діви

З 5 липня по 1 серпня – налагоджувати відносини з впливовими людьми, але обережніше з 23 по 26.

8 липня, пік плюс-мінус 3 дні – напружений час, завершення в питаннях дружби, любові і планів на майбутнє, та й в інших сферах.

З 15 по 21 липня – намагайтеся бути обережніше у фінансових покупках і менше скандалити.

З 16 по 21 липня – час романтики, дорогих покупок з 17 по 21.

З 21 липня по 6 серпня – занепад фізичних сил.

З 23 липня по 17 серпня – зміни в фінансах, сім’ї, любові, дітей, творчості.

23 липня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – відпочивайте і бережіть себе.

З 26 липня по 1 вересня – інформація і новини.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 6 липня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 94 T. 0,443