Все про вагістність
Все про вагістність

Діва – гороскоп на квітень 2017 від Марфи Бомбушкар


Фінансові результати, витрати і розмови про борги і поділ майна, відносини близькі і ділові, новий етап в навчанні або поглядах на життя, новий етап у професійній і честолюбній сфері. Але крім нового, буде дуже багато старого, занадто багато для Дів, як для Стрільців, Риб і Близнюків. Багато переоцінки себе, повернення старих питань в важливих сферах життя або бажання \ можливості повернутися в цих сферах до старого.

З 4 березня по 15 квітня у всього Зодіаку йде період повернення в фінансових питаннях, відносинах, переоцінки цих двох сфер, переосмислення, а також уповільнення розвитку нових питань в них. Для Дів після 3 квітня ця буде куди більш помітно, з 3 квітня по 15 число найсильніший період для переоцінки і повернення в стосунках, бажаннях і планів які стосуються відносин. А в цілому з 3 до 29 числа Ви будете більш орієнтовані на відносини, як це було у Вас в період з 3 січня по 4 лютого (повторення), більше уваги до партнерів, компромісів, примирення, маніпулювання і прагнень в сфері відносин. Період з 4 по 27 квітня зажадає від Вас більшої відповідальності в питаннях відносин і фінансів, деякого засмучення і можливо розчарування, необхідності берегти гроші і відносини, серйозності. Дорогі покупки відкладіть на травень місяць, а поки економте і намагайтеся менше критикувати улюблених і ділових партнерів. Бережіть репутацію, остерігайтеся ситуацій з інтригами, не беріть і не давайте в борг до кінця місяця.

У Вас ще з 4 лютого виникли ситуації, які повертають питання фінансів, тепер вони будуть тільки посилені. Період з 4 лютого по 10 червня, описаний в лютневому гороскопі дуже детально – переоцінка фінансової сфери, більше ліні і мрій з надіями, ніж дій. А так же повернення старих питань сім’ї, відносин. Повернення питань сім’ї та відносин в цьому місяці тільки посилиться. Буде ще пару «повертаючих» періодів, які змушують переосмислити все.

З 6 квітня по 26 серпня у Вас буде період, не особливо сильний, повернення старих сімейних проблемних питань, якщо в минулому були проблеми, які Ви не вирішили, якщо щось в стосунках з рідними або будинком крихко – в цей час воно нагадає про собе. Бережіть будинок і рідних, будьте більш відповідальні, буде бажання повернутися до старих сімейних питань. Не раджу купувати нерухомість або міняти місце проживання.

З 10 квітня по 3 травня, крім проблем з інформацією і бюрократією (які очікують весь Зодіак), у Дів буде регрес у питаннях кар’єри і своєї особистості. Бажання повернутися назад, до старого. Якщо минуле Вам не заважає жити – тоді можете і повертатися до старих звичок, старої професії. Але якщо в минулому це заважало Вам, тоді просто попрацюйте над цими проблемами і вирішите їх, зірки допоможуть Вам. До того ж з 22 квітня по 5 червня у Вас буде приплив енергії, що дозволяє поліпшити й обновити Вашу професію, кар’єру, прагнення в житті. З 22-5 – працюйте над своїм іміджем, повагою і репутацією, беріться за складні проекти, але нові проекти тільки після 3 травня, а з 22 по 3 – завершіть всі старі, виправте їх.

З 16 березня по 15 квітня триває ще один період, який змінює Вашу сферу фінансів, що трансформує її, а також питання творчості, любові, сімейну сферу. Дуже детально цей період був описаний в минулому гороскопі. Потрібно, знову, берегти свою репутацію, будинок, рідних, творчість і дітей, фінанси Ви можете бути більш грубі на цей період до цих людей і сферам, безжальні і бажати усунення. Можуть бути і втрати, які будуть дуже болючі для Вас, особливо в фінансовій \ матеріальній сфері.

Вдалий час для навчання з 1 по 21 квітня, а з 10 квітня по 21 період ще підходить щоб переучуватися, повторення старого. До того ж час підходить і для навчання інших, літературної та публіцистичної діяльності.

Найскладніший і сильний, помітний, період буде 10 квітня з піком в плюс-мінус 3 дні для Дів. Як завжди, під час піку будуть посилені всі тренди, слід берегти фінанси, накопичення, сім’ю і відносини, остерігайтеся ворогів. Протягом 10 днів після завершення пікового періоду, як і під час нього, найбільш акцентованими будуть питання заробітку, витрат, накопичень, платежів і боргів – слід більш уважно ставитися до цих сфер, період вказує на кульмінацію і завершення. Можете отримати те, що заслужили або втратити, потрібно бути обережніше так як сам по собі період негативний.

Багато несподіваних поворотів в питаннях витрат, боргів і розділу майна з 12 по 17 квітня, несподіваних поворотів подій і новин. Нічого конкретного на цей час не плануйте, просто пливіть за течією і слухайте свою інтуїцію. Час ексцентричний і егоїстичний для всього Зодіаку. Але ось з 17 по 20 квітня – вже хороший період для серйозних рішень пов’язаних з фінансами, підтримкою, період для конкретних дій – під час нього і приймайте рішення. А для ділових переговорів найкраще підходить період з 21 по 28 квітня, до того ж він підходить і для важливих розмов з рідними та перегляду планів на майбутнє, перегляду і обговорення професійної діяльності.

Ви станете більш ексцентричні і егоїстичні в період з 25 квітня по 14 травня, гарний час для руйнування бар’єрів і звичок, прагнень до старого-нового до 3 травня, а після 3го травня – поновлення себе. Дуже багато новин, несподіваних, пов’язаних з грошима і багатством, відсотками і різними виплатами \ боргами. Працюйте над цими сферами, обмірковуйте їх, обговорюйте їх з партнерами, багато фінансових ідей, хороший період для цього. Ви будете більш нервові і збудливі, імпульсивні.

26 квітня, пік 4 дня плюс-мінус, другий важливий період для Зодіаку в квітні місяці, як завжди під час піку будуть посилені всі тренди. Цього разу це період починань. Для Дів він хороший для початку нового навчання, поїздок, зміни своєї філософії. Прилив сил і енергії. Але період не особливо важливий.

З 29 квітня у Вас буде повторення періоду, який був 4 лютого по 3 квітня, вдалий час для фінансових заборгованостей і пошуку підтримки. Хоча не весь період, в травні і червні будуть і напружені періоди. Період буде з 29 квітня до 6 червня, можете брати гроші в борг, домовлятися про продовження кредитів або зменшення ставок. Раджу в цей час погасити всі свої заборгованості.

З 30 квітня по 6 червня буде період ще один повторюваний період, який був з 9 грудня по 13 січня. У моєму грудневому гороскопі детально описано для Дів його значення. Зараз же тільки коротко повторю, це час прискорення сімейної сфери, з урахуванням того що у Вас в ній намічається регрес з 6 квітня, то можна сказати, що буде прискорення старих питань в родині, несподіваних змін. І цей час стабілізації сфери фінансів пов’язаної з боргами і витратами, спадщиною, допомогою від інших людей, різними виплатами. Порада – працюйте над сімейної сферою, розвивайте її і міняйте, доробляти старе. А у фінансовій сфері – зміцнюйте її, робіть більш стабільною. В обох сферах буде більше енергії, активності, прискорення, змін і можливості розібратися з проблемами. До того ж будуть прискорені і питання кар’єри, положення в суспільстві.

Важливі дати і періоди в квітневому гороскопі для Діви

З 4 по 27 квітня – обережніше і відповідальніше треба бути з фінансами і відносинами, рідними.

З 6 квітня по 26 серпня – повернуться, можливо, старі сімейні питання і проблеми.

10 квітня, перший піковий період 3 дні плюс-мінус – активація фінансових питань, негативний час під час піку. Кульмінації.

З 10 квітня по 3 травня – інформаційні проблеми і затримки, а також з документами. Переосмислення себе і повернення до старого в житті.

З 22 квітня по 6 червня – поновіть професійну сферу, більше наполегливості і агресивності в питаннях кар’єри і репутації, відстоювання своїх прав.

З 25 квітня по 16 травня – більше егоїзму і ексцентричності.

26 квітня, другий піковий період плюс-мінус 4 дня – питання знань і навчання, зарубіжжя, судів. Час для нових начал.

З 29 квітня по 6 червня – легше буде домовлятися про підтримку, особливо матеріальну.

З 30 квітня по 6 червня – прискорення домашньої сфери, фінансової, кар’єрних і соціальних питань.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 квітня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,166