Все про вагістність
Все про вагістність

Діва – гороскоп на червень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць хороший для кар’єри і навчання, багато акценту на колективах, дружбі, планах на майбутнє. Так само буде акцент на домашній сфері, підсумок, рішення і кульмінація. Перші дві декади місяця дуже сприятливі для всього, а от остання досить агресивна і небезпечна, але енергії буде більше. Приділяйте більше уваги друзям і планам на майбутнє.

Про те, що почалося раніше і триває зараз. З 22 квітня по 5 червня у Вас була активність у професійній сфері, але могли бути і скандали з керівництвом або по кар’єрним питаннях. З 29 квітня по 6 червня – Вам було простіше отримувати підтримку від інших людей, успішніше були витрати і боргові операції, легше було з фінансами. З 30 квітня по 6 червня – зміцнення, хороші зміни і оновлення сімейної та фінансової сфери, можливо з поверненням питань в сімейній сфері.

У Вас можуть бути несподівані витрати або доходи з 1 по 6 червня, варто тримати ніс за вітром. Можуть бути і несподівані зміни у відносинах.

Для всього Зодіаку, включаючи і Дів, з 1 по 13 червня романтичний період, сексуальний. Для Вас він ще хороший тим, що можете налагодити відносини з друзями, час показати себе. Гарний час і для фінансових питань, відносин, ділового співробітництва.

Дуже хороший період для фінансів і кар’єри з 2 по 6 червня, головне вірити в себе! З 3 по 7 обережніше будьте з конкурентами і партнерами, якщо не особливо їм довіряєте, дивіться щоб Вас не використовували.

З 5 червня по 21 липня розпочнеться активний соціальний період, більше працювати над довгостроковими планами, працювати в колективі. Хоча можуть бути скандали з друзями з 22 по 29 число – через гроші, потрібно бути економніше в ці дні і не братися за масштабні ідеї. А так же можуть бути скандали і навіть втрати друзів з 30 червня по 6 липня, це просто напружений період для всіх.

Багато ділової інформації, розмов, знайомств, знань з 7 по 22 червня.

Кульмінація в сімейній сфері, новини від рідних або про нерухомість, вирішення питань з нерухомістю та сім’єю 9 червня, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів після! Приймайте рішення про переїзд, знаходите покупців на нерухомість або продавців, вирішуйте, що робити з батьками або членами сім’ї. Час для прийняття рішень, усвідомлення, реалізації та завершення. У меншій мірі може бути кульмінація щодо кар’єри.

З лютого місяця, детально в лютневому гороскопі на місяць для Дів, у Вас був період затримки, переоцінки, повернення до старого, мрій (а може і бездіяльності) в стосунках, кар’єрі та фінансах, після 10 червня ці сфери почнуть розвиватися швидше.

Не падайте духом в сімейних і кар’єрних питаннях з 14 по 17 червня, період складний, може не вистачати сил. А з 18 по 20 червня, можливо, навіть погані новини з цих сфер, але головне серйозніше до всього поставитися. Якщо шукайте легких шляхів, то з 14 по 20 число Ви їх не знайдете, перечекайте ці дні.

Як я вже писала з 22 по 29 час скандалів з друзями і з-за грошей, не витрачайте особливо багато. Можете поскандалити і з партнерами, рідними, не беріться за багато планів.

Багато новин від друзів і спілкування з друзями з 22 червня по 6 липня.

Гарний час для очищення від відносин і поновлення відносин, нового погляду (філософського) на відносини і плани на майбутнє з 23 по 29 червня, в цей період подумайте про будь-які важливі для Вас відносини, близькі, дружбу, кохання, знайомства. Ще один романтичний і любовний період, хороший для творчості.

Другий пік буде 24 червня, вже менш важливий для Вашого знака, акцент на друзях і колективах, планах. Пік плюс-мінус 3 дні, 10 днів після піку так само будете отримувати новини від друзів, багато спілкування, багато ідей на майбутнє.

Ви будете дуже конфліктні в кінці місяця, як і весь Зодіак з 29 по 6 липня. Бережіть свою вагітність і друзів, можете втратити це. Конфлікти будуть з друзями і дітьми, скоріш за все. Але можуть бути і в інших сферах, напружений період для всього Зодіаку.

Важливі дати і періоди в червневому гороскопі для Дів

З 1 по 13 червня – період любові, дружби.

З 5 по 21 червня – активніше в соціумі.

9 червня, плюс-мінус 4 дня – кульмінація сімейної сфери, можливо кар’єрних.

З 22 по 29 червня – не витрачайте багато грошей, можливі скандали.

24 червня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – дружба, плани на майбутнє, нові етапи.

З 30 червня по 6 липня – знову напружений період в дружбі і любові.

М. Бомбушкар. Гороскоп було опубліковано 2 червня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,173