Все про вагістність
Все про вагістність

Діва – гороскоп на березень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць емоцій, турбот і клопоту, багато фінансових питань, витрати, розподіл майна, підтримка, спадок. Психологічна сторона життя так само буде активна в ці місяці, переоцінка цінностей і бажань. Місяць не те, щоб важливий, більш пасивний і активує не найважливіші сфери в житті, хоча комусь як, з березня по травень у Дів буде багато регресу і переоцінки, у багатьох питаннях повернення назад і затримки. Можна спробувати відпочивати, все ж затримки для нових проектів будуть в дуже багатьох сферах, до травня місяця.

З 28 січня у Вас зросли витрати, Ви стали більш нервовими і збільшився ризик травм, втрат, аварій – період буде до 10 березня. З 10 березня по 21 квітня у Вас додасться сил, активніше станете в питаннях навчання і більше бувати на публіці, більше сил для далеких поїздок (у всякому разі прагнення до них). Час щоб почати жити за своїми поглядами на життя, а не нав’язаним Вам, та й проповідувати спосіб життя для інших. А ось слухати інших стане складніше.

З 4 лютого по 17 березня у Вас період змін в матеріальній сфері, цінностей, несподіваних витрат і деяка психологічна фрустрація, подібне час було з 13 грудня по 23 січня, ймовірно, що багато питань фінансові повернуться. До того ж буде ще одне повторення в фінансовій \ матеріальній сфері, з 16 березня по 15 квітня повернеться той період, який був з 13 листопада по 10 грудня 2016 року. Можлива трансформація і усунення в сфері доходів і любові, творчості і матеріальних накопичень, переоцінка цінностей, втрати. Занадто багато матеріальних питань буде цієї весни.

Ці періоди були описані детально в гороскопах на ті місяці, перечитайте їх. У цьому році вони ще раз повторяться… Час цугцванга у фінансовій сфері.

Постарайтеся встигнути зробить все дорогі покупки до 4 березня, а після відкладіть їх до 3 травня.

З 4 березня до 15 квітня буде вже 3й період, що впливає на Ваші фінанси. Переоцінка та затримки в матеріальній сфері, повернення старих завдань, витрат, доходів і проблем. Постарайтеся в цей час не влазити в нові борги, переоцініть свої витрати, зміцніть свої джерела доходів і по можливості поверніть старі. Чекайте затримок і необхідність переглянути і реструктуризувати. Може бути до Вас повернуться старі клієнти і питання з роботою, накопиченнями, боргами, заробітком. Я детально описала цей час в загальному гороскопі, він впливає на весь Зодіак. Крім фінансів період буде впливати на відносини 1 на 1, близькі стосунки, ділове співробітництво, партнерство і ворожнечу. Так само, буде повернення в цих сферах, затримки, перегляд. Період буде вдалий щоб розібратися чи повернутися до старих відносин, переоцінити існуючі, але поганий для початку нових. Не плануйте договори або одруження на ці дні, заручини. Готуйтеся до затримок.

Дуже гарний час для професійної діяльності та роботи над сімейними питаннями, зміцнення сім’ї та «закриття» дірок витрат з 3 по 9 березня.

Гарний час для романтичних відносин з 3 по 9 березня, а крім них для бізнесу, торгівлі, роботи над своїм ім’ям і репутацією.

Кульмінаційно емоційно-свідомий період буде 12 березня, пік 5 днів плюс-мінус, під час піку посиляться всі тренди, але і всі 10 днів після – час звернути увагу на себе і почати змінюватися, підлаштовуватися під обставини, завершувати те, що більше не можете терпіти. Багато емоцій, переломний період, постарайтеся розібратися з самоідентифікацією, своїм Я. Час усвідомлювати себе і свої бажання, дотримуватися їх або відмовлятися від них. Всі ці дні Ви будете дуже емоційні, хоча з 12 по 14 березня буде занепад сил.

Другий період занепаду сил може бути з 16 по 20 березня, слід серйозніше ставитися до домашніх питань, витрат, втрат, допомоги від інших, відносинам з рідними і керівництвом. Не особливо грубити.

Ви можете бути занадто глибокі, підозрілі, жорсткі, з 23 по 26 березня, це поганий час для важливих переговорів і розглядів, до того ж будете робити з мухи слона, постарайтеся стримувати себе в ці дні. Відкладіть складні завдання і не беріться за нові, бережіть репутацію. Можуть бути фінансові втрати.

З 24 по 27 березня – час для романтики, для заробляння грошей, попросіть додатковий кредит або допомогу в старому «джерелі».

Багато новин і велика поспішність з 25 по 28 березня, збудження, оригінальності – час показати себе і братися за складні завдання. А ось якщо хочете зробити собі репутацію, то період з 28 по 1 квітня підходить для цього куди більше і серйозні завдання реалізуйте в ці дні.

28 березня, плюс-мінус 3 дні піку, 10 днів після – нові питання і етап у витратах, допомоги від інших, боргах, секс і таємниці життя. Я не раджу брати в борг або давати по-новому, але можете спробувати розібратися зі старими питаннями. Під час піку остерігайтеся травм.

Важливі дати і періоди в березневому гороскопі для Діви

З 4 березня по 15 квітня – переоцінка відносин і фінансів, затримки.

12 березня, плюс-мінус 5 днів – піковий період, емоції і пора приймати рішення, завершення.

З 23 березня по 1 квітня – багато новин і подій.

28 березня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – нові питання витрат і позик.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 березня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 93 T. 0,396