Все про вагістність
Все про вагістність

Діва – Гороскоп на 2015 рік – від Марфи Бомбушкар


Гороскоп на 2015 рік для Дів обіцяє бути дуже цікавим. Відбудеться багато важливих змін. При цьому, кінець року (починаючи з кінця серпня) буде зовсім не схожий на його початок. Перше півріччя Ви будете ще перебувати на самоті, це хороший період, для філософського погляду на життя, перегляду своїх ідеалів, віри. Багато Дів, можуть, зайнятися психологією, релігією, окультизмом, хоча раніше в це і не вірили. У цей період можлива депресія, небажання що-небудь робити, підвищена втома, Ви могли стати менш публічними, ніж були до середини липня 2014 (в цьому місяці почав діяти довгостроковий планетарний транзит). Але з приходом вересня 2015, Діви, відчують як же сильно, в кращу сторону, зміниться їхнє життя. Починаючи з кінця вересня Дів, чекатиме багато приємних сюрпризів, про які я напишу в гороскопі на рік, для кожної з сфер. З настанням вересня, Ви відчуєте прилив сил, енергії, удачі, з’явитися море нових планів та ідей. З приходом осені поліпшіться справи у фінансах, творчості та багатьох інших сферах життя. Багато хто з Дів будуть хотіти навчитися чомусь новому, отримати вищу освіту і зможуть домогтися бажаного! Вас чекатимуть поїздки на далекі відстані і подорожі. Ви станете більш впевненими в собі і оптимістичними. Але це все з приходом осені, цей період «підвищеної» успішності протривати до вересня 2016 року, повірте мені, за цей час Ви багато зможете зробити і досягти. Це буде зоряний період для Дів. З поганого і так само довгострокового, я хочу повідомити про сім’ю і дім. Починаючи з приходом 2015 року та до 2017, у сфері сім’ї, Діви можуть відчувати обмеження, стримування, складності з реалізації планів і затримки. Але про це в частині гороскопу про сім’ю.

Кар’єра і соціальне становище

Як я писала на самому початку гороскопу для Дів на 2015 рік, рік буде дуже успішним. Все ж планів, оптимізму, ідей і впевненості в собі в цьому році Вам буде вистачати. Ви можете домогтися багато чого в кар’єрному і соціальному зростанні, особливо з кінця травня по липень місяць. Хоча в цей період і будуть виникати проблеми з керівництвом і товаришами по службі. Не намагайтеся досягти багато чого наодинці, це рік командної роботи. Як я вже багато разів писала, Вас будуть переповнювати плани та ідеї – все Ви реалізувати не зможете, фізично і психічно, постарайтеся вибрати самі короткострокові в реалізації. Не час для довгострокових проектів. Хочу ще зауважити, що сім’я і дім, можуть, бути на шляху у Вашого кар’єрного зростання. Можливо, потрібно буде вибирати між ними, балансу знайти Ви не зможете …

Відносини, як в любові, так і в партнерстві

Як я вже говорила, можна розділити рік на 3 \ 4. 3 – це до кінця серпня, а все інше після його закінчення. Саме остання частина і буде успішною для Дів. А тепер почнемо з самого початку року. Багато Дів можуть відчувати себе втраченими до серпня, буде присутнє почуття невизначеності у відносинах, вірогідні навіть розлучення або розрив відносин, якщо до цього йде. Важливий і переломний періодом в поганих відносинах настане в середині січня і до кінця березня. Найімовірніше, що починаючи з середини січня у Вас зросте активність і конфліктність у відносинах. А розрив відбудеться вже в кінці лютого – середині березня. Кінець лютого і березень буде важливим періодом для відносин. Я не можу дати всі 100%, що буде розрив, може в цей час Ви зможете знайти зірку і зберегти відносини, але я думаю, що Ви не особливо будете цього бажати. Якщо Ви самотні – у Вас буде бажання знайти партнера, в цей же зимово-весняний період, але навряд чи Ви зможете його реалізувати. В цілому, до серпня Ви не раз підніметеся і опустіться у відносинах, це буде схоже на американські гірки, тільки незрозуміло, коли вгору, а коли вниз – занадто не визначено. А з приходом вересня, кінця серпня, у Дів почнуть покращуватися відносини. Розпочнеться довгостроковий період до вересня 2016 року, коли Ви зможете змінити свого партнера. Змінити – це не означає кинути, Ви можете просто нарешті розлучитися зі своєю колишнім нерозділеним коханням. Ви помітите, що ситуація у відносинах прояснилася, зрозумієте чого ж Ви хочете від партнера і чи дає він Вам бажане, якщо ні – Ви з легкістю перегорните сторінку життя. Друга половина року буде більш насиченою і приємною в любовному і партнерському форматі. Навіть Діви, які перебувають у шлюбі і хорошому, можуть зважитися знайти собі любов на стороні. Я розумію, що зараз багато Діви відчувають, точніше зовсім не відчувають і не розуміють свого партнера, що відносини затуманені. Самотні Діви, можуть думати, що ніколи не знайдуть свою другу половинку! Зачекайте вересня місяця! Все буде зовсім по-іншому.

Гроші

Як і у відносинах, успіх у фінансовому плані чекає Діву, починаючи з осені 2015 року. Але почну з самого початку. Чекайте великих розтрат навесні, починаючи з березня і по травень місяць. Це хороший період, щоб знайти десь позикові гроші, взяти в борг, а так само повернути борги. Одне можу сказати, що грошей не вистачатиме. Не рекомендую здійснювати дорогих покупок до настання осені. Особливо сильно буде бажання витрачати гроші навесні, але не варто, влітку вони Вам знадобляться. А от починаючи з вересня місяця, Ви станете магнітом для грошей. Вересень і жовтень будуть дуже грошовими місяцями, але про це докладніше буде в гороскопах на місяць. Починаючи з вересня 2015 до вересня 2016 Ваше фінансове становище покращитися (у всякому разі грошей вистачатиме на бажане і необхідне) «Величезний» фінансовий успіх Дів буде чекати з вересня 2016 до кінця жовтня 2017 року, але залишу цей прогноз на майбутнє (просто зауважте собі десь ці дані).

Здоров’я

Зі здоров’ям особливих проблем не передбачається. У першому півріччі у Вас вірогідні нервові зриви, підвищена перевтома, але серйозних захворювань бути не повинно. Хочу звернути Вашу увагу на те, що в першому півріччі все одно потрібно берегти здоров’я, так як у Вас можуть виявити приховані захворювання, які необхідно буде довго лікувати. Якщо у Вас були проблеми зі здоров’ям, знайте, що восени воно повинно буде покращитися. Якщо хочете схуднути, починайте займатися цим (схудненням) в першій половині року, оскільки ймовірно, дуже, що восени Ви почнете набирати зайву вагу. З приходом осені і, знову, до 2016 року, багато Діви можуть набрати зайву вагу і контролювати свою вагу Вам стане важче звичайного.

Сім’я

Як я вже говорила спочатку гороскопа на рік, в сімейних справах у Дів відбудуться зміни. Ці зміни на самому початку року не будуть настільки відчутні, як восени. Зміни будуть пов’язані з тим, що Ви серйозніше почнете ставитися до сім’ї і будинку. З 2015 до 2017 року, навряд чи Ви зміните своє місце проживання. Ви можете почати відчувати, що сім’я і дім «стримують» Вас, не дають розвиватися. Особливо сильно «стримуючий» фактор від сім’ї Ви почнете відчувати восени. У Вас можуть виникнути проблеми з вираженням своєї любові і турботи до рідних, а так само і те, що вони почали більше вимагати турботи від Вас, але і менше дають Вам своєї турботи і любові. А за ці два роки на Ваші плечі звалити багато всього. Навіть дуже ймовірно, що Вам потрібно буде доглядати за одним із батьків або літніх членів родини. Влітку, з середини липня і до середини вересня буде «перепочинок» у справах сімейних. Не раджу купувати будинок у цьому році або починати серйозний ремонт.

Поради Діві

Початок року буде не особливо веселим і радісним, порівняно з кінцем. Придивіться до своїх «підвішених» в повітрі відносин, якщо Вас нічого не утримує (сім’я, діти, борги), то вже в березні Ви розлучитеся або з настанням осені і до 2016 року цей партнер піде від Вас, хіба що він поміняється. Я б сказала, що перша половина року буде не особливо приємною. Але остання половина – дуже гарною. З настанням осені, Ви відчуєте, що удача прийшла до Вас, станете більш оптимістичні і задоволені життям. Вас будуть переповнювати плани та ідеї. З поганого в кінці року – це «війна» між Вами (Вашими ідеями та планами) і Вашою родиною (будинком). Будинок буде складною темою протягом наступних 2 з половиною років. За ці роки Ви станете серйозніше ставитися до сім’ї, може потрібно буде за кимось доглядати із рідних. Вам складно буде з ними, вони будуть засмучувати Вас. Але пам’ятайте, вони люблять Вас і нових маму і тата, дідуся і бабусю, Вам вже ніхто не дасть. На жаль, зараз не дуже приємна планета зайде до Вас в сімейну сферу, можливо, що за ці 2 роки хтось із рідних помре. Я б порадила Вам просто не тікати від домашніх обов’язків, а поглянути на них і оцінити. Зробити те, що можете, решту відкласти на потім, коли будуть можливості. Але ні в якому разі не тікати …

Цей гороскоп був опублікований на сайті https://goroskop2.com.ua/ тридцять першого грудня, дві тисячі чотирнадцятого року. Його російська версія – опублікована на російському сайті. Будьте людьми, ставте посилання при копіюванні на джерело!

  1. 2 коментарі до “Діва – Гороскоп на 2015 рік – від Марфи Бомбушкар”

  2. Оксана в 04.08.2015 | Відповісти

    Перше півріччя – як і написано.. все правда. Не думала, що в загальному гороскопі буде так багато, що станеться в мене.Тепер чекаю, що буде далі

  3. Kristina в 19.09.2015 | Відповісти

    Що означає ,,восени буде розрив.до 2016 року партнер піде від вас,,? У 2016 він вернеться??

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,165