Все про вагістність
Все про вагістність

Дитячий гороскоп Водолій – Марія Кей Сіммс


Вам може здаватися, що я незвичайний,
Вам важко мене часом зрозуміти.
Я проти традицій. Я проти звичок.
Неходжених шлях я прийшов відшукати.
Але зливами світла я вас обсипаю,
І вірну дружбу навік пропоную!

Тут ми бачимо не тваринку, забавну і легко впізнавану, як у інших знаків, а маленьке, пухнасте миле створіння з іншої планети. Так що не дивуйтесь, якщо ваш маленький «зоряний малюк» здасться з самого дитинства дещо не таким, як всі інші. І, може бути, трохи таємничим. Або більш інтелектуальним. Адже Водолій – це повітряний знак, а повітря символізує свідомий розум і функцію мислення. Називайте цю дитину ексцентричною, що йде попереду свого часу. Якщо у вас є крапелька вільного духу, то ви прекрасно поладите з цією дитиною. Якщо ж ви схильні до консерватизму і традицій, будьте готові до деяких розбіжностей. Водолій навряд чи буде дотримуватися ваших традицій, якщо тільки він не бачить дуже гарної причини для них – можливість просто доставити вам задоволення або навіть уникнути покарання не буде достатньою причиною. Ця дитина – ОСОБИСТІСТЬ, з великої літери, і він буде прагнути все робити по-своєму, навіть якщо це означає виклик вашим думкам щодо правильності.

«Чому?» Це питання вам доведеться чути часто, і краще бути готовим привести більш вагому аргументацію, ніж «тому що я так сказала» або «тому що таке правило». Навіть маленька дитина буде більш готова до співпраці, якщо зрозуміє логічно, чому-небудь повинно бути так, а не інакше. Кличте до його почуттю чесності (яке повинно бути дуже сильним) або до його гуманних почуттів (які повинні бути не менш сильні).

Маленького Водолія можна навчити поважати думки та ідеї інших людей, навіть якщо він не погоджується з ними. Ваша дитина має внутрішнє відчуття рівності і спільності всіх людей і терпимості до переконань та ідеалів інших. Він буде поважати право інших людей бути іншими теж, поки вони не втручаються в його індивідуальність. Вам слід добре обміркувати, які сфери поведінки більш важливі для вас і чому. Ви зможете добитися кращої згоди з більш важливих питань, якщо дозволите вільне вираження думки в менш значущих ситуаціях. Наприклад, дивна зачіска може бути вигідним обміном на гарні оцінки в школі, які принесуть вашому маленькому реформатору надійну освіту для втілення його ідей про соціальні зміни в реальність. Зрозуміли ідею? Водолії завжди мислять вперед.

Ваш маленький Водолій може радісно і ніжно вітати вас, але не очікуйте надмірних сентиментів і переживань в особистих відносинах. Це найбільш емоційно відсторонений з усіх зодіакальних знаків; Водолій буде дружньо налаштований та відкритий з кожним, але рідко дозволить будь-кому підійти дуже близько. Він може вітати вас міцними обіймами, але коли він іде, то ви «з очей геть – з серця геть». Однак він дуже стурбований гуманними питаннями, надає безкорисливу допомогу іншим, якщо бачить потребу. Малоймовірно, що ця дитина буде чіплятися за матір або виражати масу емоцій в сім’ї, але підлітком його можна виявити пропонуючим добровільну допомогу у будинку для престарілих чи в безкоштовної їдальні для бідних. Ця дитина може не чути ваших міркувань про необхідність прибрати в кімнаті («Та закрий ж хоча б двері!»), Але може ходити по березі або по парку, збираючи сміття.

Вашій дитині буде особливо подобатися все нове і незвичайне – в ідеях, в моді, в техніці. Якщо є можливість, придбайте йому комп’ютер або заохочуйте в цьому напрямку в школі. Його, швидше за все, буде залучати наука. Дайте йому спробувати себе у вільних художніх формах, сучасних танцях. І в астрології! Дістаньте кілька книг для початківців і дайте йому побудувати свою карту.

Марія Кей Сіммс «Ваша чарівна дитина»

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,488