Все про вагістність
Все про вагістність

Дитячий гороскоп Стрілець – Марія Кей Сіммс


Подібно Лучника палаючої стрілі,
Крилатому коневі з хвилястою гривою,
Прагну до мрії – зірці на небосхилі.
Я доберуся, і даль – мені не перешкода!

Маленький крилатий кінь, представлений як символ цього знака замість звичайного Кентавра (з тим щоб не потрібно було вибирати між картинкою для хлопчика і для дівчинки), повідомляє дещо про індивідуальність вашої дитини. По-перше, це сильне бажання бути вільним як вітер, відірватися від землі, досліджувати світ і досягти зірок. Маленький Стрілець – романтик по своїй суті, ідеалістичний і нерозважливо сміливий, з вірою Дон Кіхота, що його «неможливі мрії» можуть стати дійсністю. Ця дитина не буде чіплятися за фартух матері. Дайте йому можливість злетіти, і він відірветься від землі, не кинувши прощального погляду. Але це не повинно розбивати ваше серце. Це незалежний, вільна духом дитина, якій потрібен більш широкий світ, щоб випробувати свої крила. Ваш щасливий Стрілець любить вас – фактично ви, ймовірно, є одним з ідеалів, в які він найбільш міцно вірить. Так що майте на увазі, якщо ви надумаєте зістрибнути з п’єдесталу, ваша дитина, швидше за все, пробачить вас і може навіть поставити назад на п’єдестал, бажаючи захистити мрію, – але це, ймовірно, відбудеться не раніше, ніж він дасть вам зрозуміти, що він думає про ваш проступок.

Стрілець, ймовірно, буде дуже щирим і відкритим. Він може випалити всю правду, навіть якщо вона ранить. Такт не є його сильною стороною. Ви повинні спробувати навчити його думати перед тим, як говорити, але не розраховуйте, що це буде легкий урок. Маленький Стрілець не таїть усілякої злоби, запам’ятайте це. Просто правда, як він бачить її, прагне спонтанно виплеснутися.

Ця дитина має захоплений, експансивний, оптимістичний інтерес до життя, його ваблять далекі краї і незвичайні пригоди, навіть якщо він не покидає свого двору. Якщо він не зможе перенестися туди тілом, то цього доб’ється його розум за допомогою читання і фантазії. Підтримайте уяву вашого Стрільця, діставши старий химерний одяг та аксесуари для перевдягань і гри в будь-які персонажі. Давайте йому книги про таємничі і чарівні пригоди.

Стрільця будуть турбувати глобальні проблеми і ідеали, він навіть у ранньому віці зможе виражати чітко сформульовану думку про світові проблеми або філософські питання. Цікаво, однак, що він може бути досить недбалий там, де справа стосується деталей. Він буде схильний перестрибувати до висновків до того, як відомі всі факти, і виражати ці висновки дуже авторитетним тоном.

Деталі також можуть вислизати від вашої дитини при розгляді відмінностей між вашою версією і його відносно того, що можна вважати прибраною кімнатою або закінченою домашньою роботою. Це відбувається не стільки від безвідповідальності, скільки від того, що він «розцвітає» при перервах і ненавидить тісні рамки.

Будьте терплячі – саме тому, що вашому маленькому Стрільцеві це не властиво. Ви можете домогтися, щоб робота була краще зроблена, якщо ви готові прийняти її малими дозами (одна задача або директива за один раз), з достатньою різноманітністю між ними. Твір фантазійної гри на матеріальн завдання також може допомогти справі.

Більшість дітлахів-Стрільців будуть любити спорт і виділятися в деяких його видах, при цьому вони швидше будуть віддавати перевагу індивідуальним видам командним. Їм необхідна велика фізична активність, так що дайте вашій дитині можливість спробувати себе в різних видах спорту і подивіться, який він вибере. Як натякає його символ-звірятко, ваш Стрілець, ймовірно, буде любити коней (і не тільки крилатих!) І все, що пов’язано з ними. Координація, мабуть, буде досить хорошою, але, оскільки маленький Стрілець завжди поспішає потрапити куди-небудь, він буде часто спотикатися об власні ноги в поспіху або через те, що буде витати в хмарах, а не дивитися, куди він іде.

Марія Кей Сіммс «Ваша чарівна дитина»

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,171