Все про вагістність
Все про вагістність

Дитячий гороскоп Скорпіон – Марія Кей Сіммс


Та ви не бійтеся жала Скорпіона,
Як і секретів, захованих в мені.
Щоб побачити власну правду,
Її знайти я повинен в глибині.
Тоді Орлом злечу я благородним,
І дух мій стане сильним і свободним.

«Я сам!» – Це напевно буде першою з перших фраз, які ви почуєте, коли ваша дитина почне говорити. Не слід сперечатися і якщо, можете, не заважайте йому – якщо, само собою зрозуміло, він не пробує зробити щось по-справжньому небезпечне. Подряпані коліна не смертельні їх, можна, вилікувати, а от маленька продуктивна битва може бути корисною для духовного зростання вашого малюка. Скорпіона, символ якого дуже відомий для цього знаку Зодіаку, марно страшаться через його жало, але люди цього характеру з більшою ймовірністю жалять самі себе, ніж когось ще, і все це – процес саморозкриття – духовного зростання, сили волі. Нинішні (сучасні) астрологи віддають перевагу більш древньому тотему (символу) цього знаку – Орлу, оскільки Орел символізує зліт від глибин «жала» до найвищого умінню володіти собою, якого Скорпіон так жадає досягти.

Як було сказано у вірші, дитині-Скорпіону хочеться знайти особисту істину – і інтенсивність і напруженість, з якою цей знак Зодіаку, здатний вивчати, відкопувати, досліджувати, упиратися і намагатися, поки те, чого він бажає, не буде завойовано, напевно, буде весь час вражати вас – із самого раннього його дитинства до зрілого стану. Інтенсивність – головне ключове слово цього знаку Зодіаку. Ваш Скорпіон є вродженим скептиком, який ніколи в житті не прийме на віру ваші слова або чиїсь ще. Скорпіон зобов’язаний прийти до своїх висновків сам.

Ваша дитина Скорпіон, напевно, буде дитиною «тихого типу» і / або «одинаком», він ніколи не дозволить вам мати відомості, про що він думає. Деякі таємниці Скорпіон весь час буде берегти мертво всередині. Тайність і усамітнення дуже важливі для нього, і ви зобов’язані це особливо поважати. Якщо можливо, виділіть йому особисту кімнату; якщо такої можливості немає, зробіть так, щоб у нього був замикаючийся ящик, де він буде берегти особисті секрети від своїх братів і сестер, а можливо і від вас. Забезпечте йому надійне місце для збереження його особистого щоденника, який він, може бути, буде вести, і нехай у вас навіть не з’являється бажання заглянути в нього!

При цьому не вважайте, що зможете зберегти багато таємниць від вашої дитини Скорпіона. Тут ви випробуєте у дії легендарне «шосте відчуття» – здатність сприймати щось за гранями звичайної свідомості; якщо ваша дитина стурбована, вона не заспокоїться, поки щось ненормальне або затаєне не буде осягнуте, – і не сумнівайтеся, що ваш малюк Скорпіон зрозуміє це. У власних симпатіях і антипатіях маленький Скорпіон не вживає відтінки сірого, а виключно лише чорне та біле. Ця дитина або любить, або не любить щось, без всяких туманних термінів. Скорпіон – це людина крайнощів, він не визнає напівзаходів. В залежності від вашого рівня згоди, потужна сила волі даного малюка може доставити вам відраду або розлад. Я не бажаю настрашити вас, а лише хочу пояснити вам крайню потребу поважати рішення і глибокі почуття і емоції дитини Скорпіона. Ваша дитина сильно любить і до надзвичайності вірна і віддана. Кожен, хто зрадив чи підвів Скорпіона, більше ніколи знову не придбає його довіри.

Вашого малюка може притягувати виклик, ризик або заняття, що обіцяє пригоди. Він буде вкрай самостійним, і боязнь рідко зможе утримати його. Він може процвітати в фізичному і / або змагальному спорті, який побудований на стратегії, або, в силу особистої самостійності і тязі до самоти, може вибрати спорт, який більше сконцентрований на індивідуальній майстерності.

Скорпіон, напевно, буде обожнювати читати, особливо про все загадкове і таємне. Він природжений детектив, скептичний і прозорливий, схильний відшукувати й вивчати, поки не доведе або не спростує те, що збирався з’ясувати. Секрет буде розкритий, те, що затаєно, буде оголене, проблема буде вирішена. Темрява і таємниця інтригує і тягне, а не викликає страх. Ці якості характеру означають, що вашого малюка, напевно, чекає успіх у справах, а пізніше – в тих полях діяльності, які пов’язані з проведенням досліджень. Яку б справу цей малюк не обрав для себе, він буде працювати над цією справою інтенсивно і пристрасно.

Марія Кей Сіммс «Ваша чарівна дитина»

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,467