Все про вагістність
Все про вагістність

Дитячий гороскоп Діва – Марія Кей Сіммс


Єдиноріг, таємничий і дикий,
Слухняно перед Дівою схилився:
Немає сили вище чистоти душевної
І ясної думки і манер спокійних.

Тотем вашої дитини – Єдиноріг, який, як свідчить легенда, може бути приручений тільки лише завдяки ласкавій руці і чистому серцю Діви. Вірш дає натяк на те, що дитина Діва – це скромний, трішки сором’язливий характер, аналітичний, а також логічний і точний розум і як правило повністю надійна поведінка.

Зібраність і акуратність приходять до дитини Діві досить рано і без особливих повчань і прохань з вашого боку. Ви виявите, що дитина Діва закриває шафи, які ви забули закрити, прибирає після себе сама. Діві дуже подобається наводити порядок у себе в шафі. У своїй кімнаті, розкладати речі по поличках і шухлядках. Є можливість, що у вашого малюка скупчилося набагато більше особистого «майна», ніж можна розкласти по шухлядках і шафках і по різних поличках, і тоді може з’явитися поверхнева видимість бардаку і звалища в кімнаті. Але повірте мені, дитина Діва так не вважає, вже вона то точно знає, що і де зберігається і лежить. Якщо ви хочете, щось прибрати, спочатку запитайте про це у своєї дитини або ви можете поранити її почуття.

Формування та поліпшення майстерності дуже важливо для вашої дитини. Ваш малюк у всьому прагне до досконалості, і він головний «роботяга» Зодіаку серед усіх знаків. Він буде старанно й терпляче працювати, щоб досягти призначеної мети, і приділяти пильну увагу всім деталям. Але у цієї мети має бути практичне, а також корисне значення. Той факт, що вам до душі це заняття, це зовсім не означає, що воно може бути по душі і маляті, – якщо тільки він сам не побачить і не погодиться з виконанням цього заняття й не відчує в собі сили здійснити його. Про Діву часто говорять як про критика, і це може бути вірним, але частіше вони найбільш критичні до себе. Якщо ваш малюк думає, що не здатний зробити щось дуже добре, він почне вперто відмовлятися робити це взагалі. Тоді йому знадобиться ваша підтримка і підбадьорення і він зможе зробити все заради вас.

Діва любить чистоту і порядок і може бути стурбована питаннями індивідуальної гігієни і здоров’я. Можлива любов до дієт, і це принесе користь, адже славно збалансована дієта може підтримати інтелектуальну напругу, яке є характеристикою даного знаку Зодіаку.

Ваша дитина відноситься до тієї категорії дітей, які виражають надзвичайно певні переваги в їжі і думають, що їжа не зобов’язана змішуватися. Вона буде з чималими примхами куштувати нові харчі, до тих пір поки якось раз ви несподівано не почуєте, що ось ця їжа – чудова, і чому ВИ не куховарите її! І ви почуєте це від малюка, якого ви не змогли примусити навіть спробувати цю їжу, коли пропонували йому її в минулий раз. Ймовірно, в даний день ваша дитина була в гостях, де йому запропонували це «нове» для нього блюдо. Ваш тактичний малюк був дуже ввічливим, щоб відмовою образити господарів, так що, вирішивши «мовчазно страждати», він спробував цю їжу – і виявив, що йому дуже подобається!

Цьому малюкові подобатися «сяяти» допомагаючи іншим людям, піклуючись турбуючись про них і відчуваючи особисту корисність. Турбота до домашнього вихованця принесе користь вашому малюкові-Діві.

Самоособистий спорт буде, приносити набагато більше задоволення, ніж гра в команді з іншими дітьми. Ваш малюк буде отримувати величезне задоволення від читання книг. Якщо він ще не вміє читати, тоді читайте йому якомога частіше, поки він не навчиться читати книги сам. Діва дитина може отримувати величезне задоволення, які складаються з роботи руками, наприклад створення моделей, різні конструктори, вирізки та інші ремесла. Дитина Діва дуже консервативна і економна у поводженні з грошима.

Марія Кей Сіммс «Ваша чарівна дитина»

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 23 T. 0,475