Все про вагістність
Все про вагістність

Детальний опис знака Зодіаку – Риби


Активність

Активність Риб залежить від емоційного сьогохвилинного стану. Є багато способів, завдяки яким вони улучают свій настрій, від пристрасті до спиртного до культурних походів в театр.

Ставлення до грошей

До грошей риби схильні відноситися не серйозно. Вони можуть легко витратити всю зарплату на якусь вподобану річ, а потім жити в борг. До заробляння грошей часто відносяться так, як більшість їх оточення.

Короткі поїздки

До будь-якого роду поїздкам Риби готуються грунтовно. Вони все продумують і збирають речі так, як ніби їдуть на все життя. Іноді, в крайньому випадку, Риби беруть все, що можуть узяти, не думаючи стати в нагоді їм це чи ні.

Пристрасті в затишку

Щоб затишок в побуті для Риб був відчуємо, мають значення багато дрібниць. Часто вони вселяють собі зручності тільки тому, що це затишно оточуючим. Ними можуть рухати мотиви повторення звичок або співпереживання близьким.

Особисте життя

У цій сфері Риби проявляють багато турботи про близьких і рідних. До тих, кого вони люблять часто відчувають материнські або батьківські почуття. Не завжди ця турбота сприймається адекватно.

Співпраця

Тут риби люблять протегувати і цінують, коли їх участь сприймається як щось важливе. Вони часто займають в союзі з співробітниками лідируюче положення. Бажають, щоб до їх досвіду і знань відносилися з повагою.

Шлюб

Риби схильні до самонавіювання, тому часто видають бажане за дійсне. Звідси в їх житті виникає плутанина. Вони готові любити весь світ, але часто переконуються на власне досвіді, що від любові до ненависті один крок.

Кризи

Під час кризи Риби часто міняють свою позицію і коливаються, схиляючись, то до однієї крайності, то до іншої. Виходять вони з кризи тоді, коли в результаті метань виробляють свою точку зору.

Закордонні поїздки

Рибам важливо, щоб у них був свій куточок, де б вони могли усамітнитися. Закордонні поїздки зазвичай віднімають цю можливість, тому Риби в них швидко втомлюються.

Досягнення цілей

Представники знаку Риби можу фанатично, не помічаючи нічого навколо прагнути до певної мети. Добре, якщо на це їм вистачає сил і вміння зібратися. Іноді за ведучий їх голос вони приймають свої бажання.
Планування життя

До планування життя Риби відносяться дуже серйозно. Іноді це їх якість називають педантизмом. Гірше, якщо доросла людина – Риба починає нав’язувати свій спосіб життя молодим.

Чутливість

Чутливість і вразливість, де між ними грань? Все життя для Риби – це експеримент, результатом якого буде відповідь на дане питання. Насправді проблема в тому, що неусвідомлене відчуття сприймається болісно і ранить до глибини душі.

Чоловік Риби

Риби ввібрали в себе досвід усіх попередніх знаків. Але в результаті вони підсумували його, додавши свій. Тому знак Риби можна назвати найскладнішим знаком зі всіх. Чоловіки Риби слабкі тим, що їм складно сконцентруватися на чомусь одному. Вони, як правило, займаються відразу декількома видами діяльності. У когось це виражається в тому, що вони працюють на кількох роботах, причому ці роботи ніяк не пов’язані за родом діяльності. Хтось із них віддає себе повністю на одній роботі, а хтось бачить сенс свого життя у творчості або сімейному житті. Всі ці види діяльності поєднує те, що чоловік Риба схильний фанатично віддаватися своїй діяльності, віддавати себе всього без залишку, свої знання і досвід. Справа в тому, що йому дуже важливо займатися діяльністю, щодо якої б він зміг сказати, в ній весь сенс мого життя. Своєю зайнятістю він як би переконує себе й інших у цьому. Зі своєї діяльності він як би робить релігію життя, в яку вірить, їй сповідається і причащається, придумавши свої ритуали. Іноді чоловік Риба, випробовуючи величезну потребу у віросповіданні, покидає цей світ, йдучи служити ченцем. У цій сфері його може приваблювати можливість відчути себе обранцем, вчити інших праведного життя. Цей шлях служить для його особистості природним обмеженням величезної кількості виборів, які він може зробити. Тому релігійний шлях вважається вузьким і по праву одним з найскладніших. Погодьтеся, що вступивши на нього одного разу, людині дуже важко з нього згорнути.

Жінка Риби

На відміну від свого побратима по знаку зодіаку, жінка Риба представляється загадкою для багатьох оточуючих. Тому що ніхто не може з упевненістю сказати, який крок вона зробить наступний. Ні, вона не намагається бути загадкою для оточуючих, але спосіб життя, який обирає жінка Риба, дуже індивідуальний. Йдучи по своєму шляху, вона як би говорить, що він єдино можливий для неї. Часто вона перетворює себе на рабиню, яка прислуговує своєму господареві. Ця діяльність можлива і в сучасному світі, коли жінка Риба є далекою від ремствування і ревнощів дружиною, приголосної на всі секретаркою свого начальника. Вона є смиренної і законослухняною особистістю. Об’єднує цей тип жінок те, що вони слабкі і вразливі, виконані жертовністю. Але образ жінки Риби був би неповним, якщо не розглянути іншу крайність його прояву. Це ті жінки, які намагаючись представити себе сильною і здатною на багато що. Одні з них народжують багато дітей і намагаються їх всіх підняти. Інші шукають себе в служінні природі або тваринам, працюючи в лісництві або облагороджуючи паркове господарство. Цей тип об’єднує те, що вони відводять собі місце далеко від соціального життя і при цьому чимось відрізняються від оточуючих. Вони придумують свій світ, в який впускають тільки тих, зможе жити, не порушуючи їх порядку. Якщо жінка Риба не знаходить сферу, де могли б прийняти її порядок, то вона йде в наркотики, втрачаючи людський образ набагато швидше, ніж це відбувається з чоловіками.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,486