Все про вагістність
Все про вагістність

Детальний опис знака Зодіаку – Лев


Активність

Уявіть собі пожежу або розгорівся багаття. Аналогічна активність у Льва. Вона може бути загарбницька і агресивна. А може бути ласкаво зігріває або царствено поблажлива. У будь-якому випадку це стійко що прокладає собі шлях діяльність.

Ставлення до грошей

До грошей Лев відноситися як до засобу досягнення своїх цілей. Але він не буде горбатитися, щоб заробити копійку, він може ризикнути. У підсумку його заробіток буде багато більше того, що отримують роботяги. Витрачає Лев навіть невеликі гроші з метою влаштувати свято.

Короткі поїздки

Лев прагнути до засобу транспорту, яке вважається королівським. Він може навіть примиритися з повільною їздою, але обов’язково постарається своєю поїздкою справити враження.

Пристрасті в затишку

Що Лев вважає затишним? Нехай його вибір буде дещо незвичним або навіть страшним, але він обов’язково повинен справляти враження. Лев орієнтується на честолюбні цілі.

Особисте життя

Особисте життя Льва – це велика гра, в якій він практично ніколи не буває переможеним. Якщо він все ж програє, то цей факт постарається приховати, інакше сильно втратить у самоповагу.

Співпраця

Лев насилу розуміє думку про те, що є співпраця. Їм рухає в будь-якій робочій обстановці кар’єризм. З ним можна домовитися, але тільки з невеликою його перевагою.

Шлюб

Лев рідко одружується. Але, якщо він це робить, то як би з панського плеча, розігруючи з себе благодійника або спонсора. Лев цінує таке відношення партнера, що він один такий єдиний. Він ні з ким не ділитиме своє положення, інакше в ньому прокинеться нестримна ревнощі.

Кризи

Леви схильні вдавати, що в їх житті відсутні кризи, тому що вони не люблять змін. Кризи та пов’язані з ними зміни порушують то сталість, яке їх влаштовує.

Закордонні поїздки

Леви вважають за краще їздити туди, де можуть по-царськи розслабитися. Тут проявляється їх максималізм (або все, або нічого). Якщо у них немає можливості частину свого часу витратити на дальню поїздку, то вони не шукають навіть скромної можливості.

Досягнення цілей

Леви не люблять ставити цілі, тому що це завжди обмеження волі. Переважно Леви живуть “справжнім днем” або звичками, набутими в минулому.

Планування життя

Планування тільки по дрібницях або поверхневе. Вони не люблять слідувати планам і розпорядку. Якщо все ж доводиться підкоритися порядку, то відчувають себе “не в своїй тарілці”.

Чутливість

Їх чутливість притупляється тим більше, чим більше звичок в їх житті. Леви відчувають це, стають все більш амбітними, коли прагнення розходяться з можливостями, або опускаються на дно життя, зливаючись з навколишніми.

Чоловік Лев

Чоловік Лев – це, по-перше, гравець, у-других, максималіст. Тобто, проживаючи своє життя, він шукає такі заняття, в яких є ризик і можливість отримати бажане з можливо меншими затратами. При цьому чоловік Лев не схильний прораховувати до дрібниць, що йому необхідно для задоволення потреб. Він візьме по максимуму, сподіваючись, що зайве саме пройде мимо або відімре за непотрібністю. Так він може відноситися до чого завгодно: предмети побуту, їжа, одяг та інше. З усього запропонованого чоловік Лев візьме виробляюче на оточуючих найсильніше враження. Думка про те, чи потрібно йому це насправді в такому вигляді, буде знаходитися на другому плані. У багатьох випадках він більшою мірою орієнтується не на зміст вибраного, а на зовнішню броскость. Точно так само чоловік Лев відноситься до свого іміджу. Він прагнути блищати в будь-якій обстановці. Його одяг має бути з голочки або бути проведена відомою фірмою. Можливість блиснути і привернути до себе увагу – це половина зіграної гри і успіху. Але не всі чоловіки Леви такі Хлестакова і Остапи Бендери. Деякі з них настільки честолюбні, що всім своїм виглядом демонструють, що у них немає ні в чому потреби і не досягнутих бажань. Часто ця риса поведінки поєднується з цинізмом або бажанням всьому дати оцінку. Такий Лев вважає себе вправі засуджувати те, що йому не подобатися. При всьому при цьому Леви можуть бути прекрасними акторами. Вони сприяють звільненню наших почуттів та емоцій. А через це їх усвідомленню і прийняттю.

Жінка Лев

Знаєте таку крилату фразу: “Кішка гуляє сама по собі”. Ці слова з пісні виявляються як не можна, до речі, щоб охарактеризувати жінку Левицю. Вона поступає так, як вважає за необхідне. Нехай це з розумної точки зору буде невірно, але вона так вважає … Її дії можуть не підкорятися голосу розуму, за те в них завжди є елемент інтуїції, продиктованої інстинктом виживання. Жінка Лев трохи егоцентрична. У більшості ситуацій вона робить так, щоб бути помітною для оточення. То для цього треба зробити відомо майже всім упевненим в собі і самодостатнім представникам прекрасної половини людства. Левиці використовують для цього переваги моди, підкреслюючи кращі частини свого тіла. У хід йдуть різні тканини і косметика, аксесуари і затишок в її будинку. Сперечатися, доводячи, що жінка Лев не права марно. Спочатку необхідно переконати її в тому, що її думка без сумніву вірне, але якщо подивитися з іншої точки зору, то додаток може бути дуже вигідним. Левиця без сумніву самовдоволений, але їй хочеться часто тішити своє самолюбство. У цій якості прискіпатися не до чого. Воно навіть оспіване в Біблії. Не полюбивши себе, неможливо полюбити ближнього. З цим душевним почуттям у жінок Левиць дуже багато пов’язано. Без нього вона відчуває себе неповноцінною. Важливо, щоб у цій сфері не було крайнощів. Наприклад, коли жінка Лев любить тільки себе одну. Турбота про себе однією займає весь її час і думки. Зрештою, вона може залишитися зовсім одна, коли оточення, центром в якого можна було б стати більше немає, і жінка Лев поступово засихає, як квітка, який вчасно забули полити.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 118 T. 0,350