Все про вагістність
Все про вагістність

Детальний опис знака Зодіаку – Козеріг


Активність

Свою активність Козеріг проявляє в моменти, коли важко. Тому він нерідко спеціально нагнітає обстановку. При розміреним навантаженні у Козеріга все розплановано і, як говориться, схоплено.

Ставлення до грошей

Гроші Козеріга – показник успіху його справи. Вони є основним результатом. Він уміє складати планову відомість витрат і доходів. На роботі це бізнес план, а в побуті звіти всіх, хто має відношення до грошей.

Короткі поїздки

У цій сфері Козерігу краще покластися на представників інших знаків. Встигнути скрізь дуже складно. Обслуговування транспортного засобу легше врегулювати матеріальними витратами, виділивши їх в окрему статтю.

Пристрасті в затишку

Для Козеріга затишна навіть спартанська обстановка. Він не особливо вибагливий до умов відпочинку. Для нього важливо, щоб після повноцінного відпочинку він зміг без затримок вчасно зібратися на роботу.

Особисте життя

Тут Козеріг однолюб, тому що воліє стабільності. Якщо він грає роль успішного коханця, забувши про дружину, то тільки з міркувань кар’єри.

Співпраця

Козеріг – прагматик. Він будує відносини співпраці тільки з тими, хто корисний в справі. Для нього мало важливі людські і емоційні відносини. На першому місці справа.

Шлюб

Хоча може здатися, що Козеріг такий “сухар”, тим не менш, він дуже ранимий. У зв’язку з цим педантично ставитися до питання укладення шлюбу.

Кризи

Труднощі і їх подолання підвищують Козеріга в своїх очах. Він починає більше вірити в свої сили і можливості. Якщо з вашої точки зору Козерігові дуже важко, то все що він частіше бажає, це знайти співрозмовника, якому можна виговоритися.

Закордонні поїздки

Такі поїздки Козеріг розглядає тільки з ділової точки зору. Отримавши пропозицію, він одразу оцінює, чи вигідно в цю поїздку вкласти гроші.

Досягнення цілей

Всередині у Козеріга завжди є сумнів, чи правильний він зробив вибір. Він продовжує коливатися до тих пір, поки не побачить результату своїх зусиль.

Планування життя

Козеріг завжди з собою прагне мати органайзер, куди записує всі майбутні справи і результати їх виконання. У нього існує якась своя, індивідуальна система оціни успішності справ, на яку він, в кінцевому рахунку, спирається.

Чутливість

Найбільше Козеріг довіряє думці оточуючих, якщо вона заснована на конкретних викладеннях. Він пишається результатами цього аналізу і часто не допускає, що в ньому можлива помилка. Такий оптимізм іноді кружляє голову і не дає тверезо дивитися на речі.

Чоловік Козеріг

Треба сказати, що Козеріг дуже складний для розуміння, тому що багато чого тримає всередині і говорить про себе тільки тим, кому цілком довіряє. Попутно він робить свою заплановане справу і залишається задоволений будь-яким результатом. Для чоловіка Козеріга звичайно важливий результат, але він не уявляє себе поза процесом діяльності. Майже завжди він працює з захватом, подобається чи ні йому його робота. В деякій мірі він мазохіст. Якщо це так, то поруч з ним завжди є людина або кілька людей, на яких чоловік Козеріг зганяє накопичилася в ньому невдоволення. Аж до садизму, коли він отримує задоволення від заподіяння іншому страждань. Такий, приклад, начальник буде змушувати підлеглих працювати більше на кілька годин або у вихідні, мотивуючи свою вимогу інтересами справи. А ось заплатить він їм за позаурочні години чи ні – це питання залишається відкритим. Він може заплатити, але тільки з деякою метою. Наприклад, для згуртування колективу або в інтересах поліпшення працездатності колективу. Інший тип чоловіка Козеріга – це тип, який схильний нічого не робити, лише б зберегти свій спокій. Цей тип не реалізував свої творчі нахили людини. Він може нічого не робити і вимагати турботи від інших, роблячи вигляд, що йому все байдуже. Наприклад, його нагодують і не почують навіть слів подяки. У гіршому випадку, він викине з себе терраду критичних зауважень, що відносяться не тільки до даного моменту.

Жінка Козеріг

Їй важко без роботи. Але дуже часто жінка Козеріг бере на себе такі побутові обов’язки, які не залишають їй ні часу, ні сил на щось інше. Причому, за цю діяльність зазвичай слід тільки моральну винагороду. Навіть, якщо її чоловік багатий і добре забезпечує сім’ю, то він віддає перевагу зароблені ним кошти витрачати сам, даючи дружині тільки на дрібні витрати. Він тримає її в “чорному тілі”, ревнуючи по кожному незначному приводу. Таке становище жінки Козеріга подібно знаходженню птиці в золотій клітці, де їй дозволено самої тільки дихати. Таке її положення можливо у випадку шлюбу з розрахунку, коли чоловік старший за неї на багато років. Якщо чоловік не є настільки багатим або відноситься до типу невизнаного генія, то досить швидко настає момент розлучення. Описані вище ситуації можливі, тому що жінка Козеріг дуже багато уваги приділяє соціальним статусом і упускає з виду питання людських стосунків. Можлива й інша ситуація, коли жінка Козеріг, взагалі, недооцінює шлюб. У цьому випадку вона іноді обирає феміністські позиції свого світогляду і всіма силами прагне отримати високий соціальний статус. Родині ж відводиться в цьому випадку другий план. Це інша крайність, що стосується прагматизму Козеріга. В наш час цією якістю в більшій мірі наділені Козеріги жінки порівняно з чоловіками.

  1. 2 коментарі до “Детальний опис знака Зодіаку – Козеріг”

  2. Олена в 22.05.2013 | Відповісти

    Гороскопи дуже влучні, але, на жаль, присутні помилки,як в текстах, так і в орфографії.
    Та все ж ДЯКУЮ!

  3. Соня в 15.07.2014 | Відповісти

    Все правильно!!!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,242