Все про вагістність
Все про вагістність

Число 13: Щасливе чи ні?


Вважається, що число 13 – чортова дюжина, отже, дуже нещасливе. Ці забобони пов’язані з природою, духами і уявленнями людей про наш світ. Ні, напевно, більш забобонною прикмети, ніж число 13. Є навіть будинки, в яких відсутній 13 поверх, а деякі готелі взагалі не роблять тринадцятого номера, а також на обіді в деяких ресторанах ніколи не буде сидіти за столом 13 чоловік.

На думку деяких фахівців, непопулярність числа 13 пішла з тих часів, коли люди тільки вчилися рахувати і використовували для цього пальці рук. Рахуючи до 10-ти, а потім використовуючи дві ноги як додаткові одиниці, вони стикалися зі складністю щодо того, як рахувати далі. А число їм не подобалося, воно просто лякало.

Знавці релігії вважають, що марновірство виникло через Таємної Вечері, де були присутні 12 апостолів та Ісус, тобто, всього тринадцять чоловік. Але от у скандинавських давніх переказах говориться про званому обіді, на якому повинні були бути присутніми 12 богів, але нав’язався ще один бог Локі. Саме він був у відповіді за все зло і суперечки на світі. Результатом стала загибель найулюбленішого бога Бальдера, за що скандинави і не люблять число 13.

Але ось в Єгипті і Стародавньому Китаї число 13 шанували і вважали числом щасливим, так само благоговійно ставилися до нього і індіанці майя.

Сучасні ж уявлення про чортової дюжини дуже різняться, так, багато хто вважає число 13 дуже щасливим, а по популярності воно знаходиться в трійці лідерів поряд з сімкою і п’ятіркою.
Але вже якщо мислити реально і об’єктивно, то це число ніяк не можна пов’язати з везінням або невезенням, подібні припущення є всього лише забобонами або забобонами.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 118 T. 0,346