Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюки – гороскоп на жовтень 2017 від Марфи Бомбушкар


У цьому гороскопі для Близнюків буде складний період в середині жовтня, складний для сімейних питань і відносин. А в цілому гороскоп досить хороший, багато спілкування, творчості, несподіваних змін в кінці місяця в любові і захоплення, багато акценту на дружбу і любов, багато можливостей поліпшити сім’ю, хороший і результативний період у відносинах і дружбі, настане довгостроковий період новизни в роботі і здоров’ї.

Працюйте над своїми правами в домашній сфері, робіть ремонти будинку, захищайте свій будинок і своїх рідних. Період з 6 вересня до 23 жовтня. У жовтні остерігайтеся скандалів з 8 по 15 число, буде і занепад сил в ці дні і агресивність, особливо до партнерів. З 8-15 можете поскандалити з членами сім’ї і з партнерами по бізнесу, дружиною або чоловіком, скандальний період, порушення правил і обіцянок, велика вимогливість.

Ще один сімейний період йде з 20 вересня по 15 жовтня, прикрашайте свій будинок, знаходите компроміси з рідними, більше часу проводьте з родиною – це зміцнить ваші стосунки. Більше допомоги рідним і від рідних. Але, знову, з 7 по 10 жовтня будьте скромніше в своїх бажаннях. Намагайтеся не робити дорогих покупок, менше вимагати від партнерів, не розчаровуватися в родині і відносинах. Дні з 7-10 також не підходять для бізнесу.

З 20 вересня до 6 жовтня (можливо довше трохи) поганий період для дружби, любові, творчості, дітей. Вагітним слід бути обережніше. Багато бажань, незадоволеності в цих сферах, крихке можете зруйнувати.

Продовжиться період хорошого інтелектуальної творчості, розпочався 30 вересня і буде до 17 жовтня. Писати вірші і книги, займатися своїми захопленнями, рукоділлям.

Романтичний час з 2 по 9 жовтня.

Готуйтеся до новин про друзів і планах на майбутнє, подумайте про друзів і плани, зважитися на важливі вчинки, завершити. Пік 6 жовтня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Дуже багато сил і енергії, можливості проявити себе. Особливо проявити себе в любові, творчості. Головне зважитися. Пік – кульмінаційний.

З 10 вересня 2016 року у Вас був період любові і творчості, нового в цих сферах, зростання. Завершиться він 11 жовтня, з 11 жовтня до 9 листопада 2018 року у Вас буде період нового в роботі, здоров’ї, обов’язків. Нова робота або обов’язки, нові питання здоров’я. Можете завести нових тварин або набрати нових працівників для свого бізнесу. Час не боятися і починати займатися чимось новим, знайдіть нову роботу або вид спорту. Період сильний і важливий.

З 14 по 17 жовтня бережіть свої нерви, будете дуже імпульсивні.

З 14 по 19 жовтня хороші дні для любові і відносин, показати свою любов, а можна і просто займатися творчістю.

З 15 жовтня у Вас почнуться романтичні і творчі періоди, деякі з яких триватимуть до грудня місяця. З 15 жовтня до 8 листопада – багато романтики і творчості, хороший період щоб закохатися і оновити любов, оновити творчість і зайнятися новою творчістю. Хороші дні для дитячих запитань. У жовтні буде напруженим тільки період з 26 по 30, небезпека втрат, бережіть вагітність, любов і творчість, бажання домінувати і грубість почуттів. З 23 жовтня до 9 грудня буде ще один творчо-любовний період, тільки більше азарту, бажання пригод і ризику, активніше будете в любові й творчості, бажання проявити себе і нетерплячість, в кінці листопада і грудні це може привести до проблем, але в жовтні час показати себе.

Багато задач на роботі і питаннях здоров’я з 17 жовтня по 6 листопада. Особливо з 17 по 20 число. З 17 по 20 багато оптимізму у Вас.

Чекайте несподіванок і особливо нічого не плануйте на піковий період 19 жовтня, плюс-мінус 4 дня (особливо з 18 по 22 число), несподівані зміни в дружбі і любові, творчості, дитячих питаннях, розвагах з захопленнями. Пік – це нова сторінка, новий етап і нові можливості з бажаннями. Можете завагітніти, можете нову любов зустріти, завести роман з одним. Але можете і втратити це все, період все ж несподіванок.

Як і для всього Зодіаку, з 24 по 29 період оптимізму і припливу сил.

З 29 жовтня до 26 листопада буде сприятливий період для відносин і дружби, ділового співробітництва та планів на майбутнє, колективів і любові. Швидкий розвиток подій в цих сферах і з цими питаннями, можливість зміцнити їх, спланувати, розвинути. Подібний період вже був 2 рази з 9.12.16 до 13.01.17 і 30.04.17 до 6.06.17 і був детально описаний в старих гороскопах. Просто працюйте над цими сферами!

Важливі дати і періоди в жовтневому гороскопі для Близнюків

З 2 по 9 жовтня – романтика і сім’я.

6 жовтня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 спад – активність і завершення. Акцент на плани і дружбу, любов і творчість.

З 7 по 22 жовтня – насичені дні, обережніше з відносинами і бажаннями.

З 15 жовтня до 8 листопада – багато любові.

З 11 жовтня до 9 листопада 2018 року – розширення і новизна в роботі і здоров’я.

З 17 жовтня до 6 листопада – клопоти і турботи.

19 жовтня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад – несподіванка і починання. Акцент на любов і творчість, дітей, дружбу і плани на майбутнє.

З 23 жовтня до 9 грудня – багато захоплень і азарту, творчості.

З 29 жовтня до 26 листопада – займайтеся дружбою, планами на майбутнє і відносинами.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 7 жовтня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,176