Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюки – гороскоп на вересень 2017 від Марфи Бомбушкар


Основною сферою буде сім’я і сімейні питання. Основними акцентами місяці буде соціальний стан і сім’я. Місяць дуже активний, після періоду серпневого затишшя. Розпочнеться багато сильних періодів у Близнюків в вересневому гороскопі, в сім’ї, творчості, азарті, дружбі, питання дітей. Після застою і повернення в серпні, буде багато нового і рух вперед у вересні.

Був час активно вчитися, знайомитися, спілкуватися, подорожувати, ділитися новинами з 21 липня до 6 вересня. Особливо активний час буде і був в останніх 6 днів вересня, найбільше новин.

Були часи переоцінити себе, повернутися до старого, та й взагалі минуле нагадало про себе з 13 серпня по 6 вересня, в сімейній сфері і знайомствах, торгівлі, завданнях теж був регрес і затримки.

Час налагоджувати знайомства і торгувати з 26 серпня по 20 вересня, а з 11 вересня по 20 серпня і багато хороших новин, подій, можливостей для відносин, знайомств, торгівлі, сфери відносин.

Хороший був час для любові і відносин, творчості та ділового співробітництва, дітей та розваг з 16 серпня по 8 вересня (може бути пару днів більше), час зміцнює і поліпшує. Детально в старому гороскопі на серпень, цей період повторювався вже 3й раз у Близнюків.

Постарайтеся не втратити репутацію, не обіцяти занадто багато і не фантазувати в сімейних і робочих питаннях з 3 по 7 вересня.

З 6 вересня настає час активних дій в сімейній сфері, відстоюйте свої права, робіть ремонти, захищайте рідних, працюйте над сімейними питаннями. Зросте кількість скандалів з рідними, можливо через сім’ю будуть скандали і на роботі або з керівництвом з 22 по 28 вересня або обмани з 29 вересня по 2 жовтня. Так само буде пару напружених періодів і в гороскопі на місяць жовтень для Близнюків. Але все одно час працювати над сім’єю, оновлювати будинок і свої права в сім’ї. Дуже хороший період для вирішення сімейних питань буде з 29 вересня по 5 жовтня, хороший щоб налагодити відносини з дітьми, відстояти свої бажання, керувати рідними, позбавлятися від непотрібних речей.

Перший пік буде завершальним, кульмінаційним, що приносить новини та результати, найбільший акцент буде на кар’єру (професію, посаду, соціальний стан, повагу) – 6 вересня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Період оптимістичний і хороший, але варто побоюватися обманів, інформацію перевіряйте і не дуже вірте в удачу, головне наполегливо працювати і вимагати свого. Завершуйте проекти, домовляйтеся про підвищення, вирішуйте на нові обов’язки, але будьте уважні.

Можна зробити прибирання в будинку, прибрати зайве, навіть вигнати обридлих родичів з 8 по 12 вересня. Втрати будуть не страшні для Вас, будь-які. Хороші дні попросити родичів про матеріальну допомогу.

З 10 вересня по 17 жовтня багато сімейних розмов і новин.

Повторюся, з 11 до 20 числа хороший період, для відносин, торгівлі, знайомств, відпочинку, переговорів, поїздок. Для відносин особливо з 11 по 18 число, знаходьте нові відносини і покращуйте існуючі, проводьте серйозні переговори і укладайте угоди.

Може бути занепад сил в сімейній сфері і відносинах, особливо ділових відносинах з керівництвом або ВІПерсонами. Потрібно бути більш стриманими і серйозними, менше награність і обіцянок з 12 по 16 вересня.

Приплив фізичних сил і можливих скандалів з 14 по 19 число. А з 19 по 21 вересня настане лінь і складно буде на чому-небудь концентруватися, будьте обережніше з розмовами і документами.

Робіть покупки для дому (крім періоду з 29 вересня по 2 жовтня, коли можете купити не потрібне за примхою), прикрашайте будинок, більше спілкуйтеся з рідними з 20 вересня по 15 жовтня. Гарний час налагодити більш близький контакт з рідними.

20 вересня буде другий пік, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад. Цього разу він буде періодом стартів, нового. Акцент на сім’ю і нерухомість, але під час піку можуть бути нові події і в інших сферах. Починайте сімейні справи, але будьте обережніше з інформацією і дітьми, любов’ю і творчістю.

З 20 вересня по 6 жовтня повториться період змін в дружбі, творчості, планах на майбутнє, питаннях дітей, ймовірно відносинах і поглядах на життя. Цей період вже був у Вас з 13.12.16-23.01.17 і 04.02.17-17.03.17, період напружений і міняє швидко все, можливо зміни будуть старі.

Будьте більш відповідальні в питаннях кар’єри і сім’ї, менше валіть проблеми на інших. Будьте більш серйозні, менше мрій і більше прагматизму. Період з 22 вересня по 2 жовтня, насправді це 2 періоду триваючих і дуже схожих. Бережіть репутацію на роботі і вдома.

Час писати з 30 вересня по 17 жовтня.

Важливі дати і періоди в вересневому гороскопі для Близнюків

З 6 вересня до 23 жовтня – активний період будинку.

6 вересня, пік плюс-мінус 4 дня – питання поваги і сім’ї. Завершення.

З 10 вересня до 17 жовтня – багато сімейного спілкування.

З 11 до 20 вересня – вдалий період для багатьох питань.

З 20 вересня до 15 жовтня – працюйте над відносинами з рідними і робіть покупки для дому.

З 20 вересня до 6 жовтня – зміни.

20 вересня, пік плюс-мінус 4 дня – питання сім’ї. Починання.

З 22 вересня по 2 жовтня – бережіть репутацію і будьте серйозніше.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 6 вересня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 83 T. 0,421