Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюки – гороскоп на травень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць такий як Ви любите, дуже незвичайний і дуже динамічний, багато новин і спілкування, знайомств, дружби і навчання. Багато і духовних питань, секретів і пліток. Результати в роботі, обов’язках і здоров’ї. Дуже багато енергії і стрімкості. Просто хороший місяць для Вас, правда в кінці місяця можуть бути скандали, але не страшні.

З 10 квітня до 3 травня у Вас була переоцінка себе і повернення до старого, і теж було в дружбі і сімейній сфері. Час сповільнився і якось зациклився, приріст енергії стався після 25 квітня, але якось все каламбурно, раптово і ексцентрично. Зате після 3 травня по 14 число і енергії буде багато і руху вперед. Час міняти себе і сім’ю.

У Вас гарний час для налагодження відносин з партнерами та улюбленими з 30 квітня по 6 червня!

У Вас ну дуже багато енергії, впевненості в собі, сил, сексуальних ідей з 22 квітня по 5 червня. Але можете бути і досить скандальні в ці дні, особливо з 27 травня по 1 червня, постарайтеся не поскандалити з партнерами. А з 9 по 15 травня – постарайтеся не втратити свою репутацію через поспішність або ліні, обмани. З 10 по 15 травня буде багато сил, про які може Ви і не підозрюєте, романтичний час і дуже творчий, але головне подолати лінь!

Для всього Зодіаку період з 8 по 15 травня дозволяє провести важливі розмови і переговори, зробити вдале укладання угод. Вам цей період теж підходить, може навіть більше ніж іншим, для судових питань та розмов з рідними.

Гарний час для лікування з 8 по 12 травня, операцій або психології.

Перший піковий період тривалістю в плюс-мінус 3 дні буде 9 травня – для Близнюків він акцентує питання обов’язків, роботи і здоров’я. Посилить всі тренди, так що уникайте ліні і обман. Час вирішувати питання пов’язані з роботою і здоров’ям, поговорити з клієнтами та роботодавцями, докторами. Можуть бути кульмінації і в інших сферах, зараз багато чого активно у Вас.

Багато таємних розмов і пліток з 16 травня по 7 червня!

Бійтеся інтрижок з друзями або щоб друзі не обманули або не продали Ваші інтрижки з 17 по 22 травня. Час робити дорогі покупки в ці дні. Багато романтизму і оптимізму, гарний час для творчості і любові. Але можете через свої великі бажання і розчаруватися в любові й творчості, друзях.

А в період з 24 по 28 – остерігайтеся матеріальних втрат, питань боргів, відкладіть всі витрати або переоцініть їх. Ревнивий час для всього Зодіаку, бажання змінити відносини.

Найважливіший період в році для Близнюків, що дає можливість масштабних і важливих початків, буде 25 травня, плюс-мінус 5 днів пікових і 10 днів після. Найпомітніше тим, хто народився під час піку, як мінімум на емоційному рівні. Почнете щось нове і важливе у своєму житті, почніть життя з нової стоки. Якщо не щось, що впливає на все життя, то хоч те, що буде важливим для Вас протягом півріччя. Вчіться, переїжджайте, знайомтеся, змінюйтеся, та що завгодно аби було новим. І багато новин і багато енергії, особливо з 27 травня по 3 червня!

Гарний час для аналізу таємниць з 30 травня по 2 червня.

Важливі дати і періоди в травневому гороскопі для Близнюків

З 8 по 15 травня – працюйте над дружбою і творчістю, дітьми, здоров’ям і роботою. Багато сил.

9 травня, плюс-мінус 3 дні – питання праці та здоров’я.

З 17 по 28 травня – можуть бути напружені конфлікти з партнерами і друзями через бажаня. Але багато романтики і сексуальності.

25 травня, плюс-мінус 5 днів пік і 10 днів після – час починати нове життя або новий життєвий проект, цикл.

З 27 травня по 3 червня – багато енергії і сил, ще більше.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 травня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,166