Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюки – гороскоп на січень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць багатьох справ, не особливо важливих. Багато навчання і багато поїздок, спілкування, новин і все що так люблять Близнюки. Багато різного досвіду і можливостей для кар’єри та професії, репутації. Працюйте над собою і своєю психікою. Робіть собі ім’я. Намагайтеся вберегти відносини в кінці січня, дуже напружена остання декада. Готуйтеся підкорювати друзів і заводити нових. Ну і найголовніше – в середині місяця вирішуйте фінансові питання, а в кінці – починайте вчитися новому або вирушайте в подорож. Час для відпочинку до 8 січня, а після робота і праця, ну і фінансові результати.

До 8 січня у Вас буде відчуття, ніби Ви робите крок вперед, а виходить – два кроки назад. Самі зірки штовхають Вас до минулого і переосмислення себе. Займіться собою. Іноді уповільнення і інтровертність дозволяє знайти новий шлях, ступите на нього після 8 числа.

З грудня по 28 січня Ви дуже активні в соціальних питаннях, кар’єра, плани на майбутнє, професія, спілкування з керівництвом. Працюйте над кар’єрою, хоча в середині і наприкінці місяця бережіть її і репутацію. З 3 січня по 4 лютого до «кар’єрних» активності додатися і харизматичність. Налагоджувати відносини з віп-персонами з 3 січня по 4 лютого, використовуйте свою чарівність для кар’єрного просування і репутації. Але стережіться з 11 по 15 січня і з 25-30, не перестарайтеся з фліртом.

З листопада по лютий йде період поліпшення і зміцнення відносин, творчості, любові і питань щодо дітей. Знаходьте нових партнерів, зміцнюйте стосунки, що склалися або розбирайтеся з ними. Перечитайте мої гороскопи на попередні місяці. Але обережніше з любов’ю і дружбою, інтрижками і дітьми з 13-23 січня, може бути щось несподіване. Наприклад, нова інтрижка або втрата друзів. Період почався ще 13 грудня, триватиме до 23 січня, з піком після 13, коли Ви можете бути занадто егоцентричні в дружбі. Хоча є шанс поміняти друзів.

Романтичний час з 11 по 15 січня.

12 січня, плюс мінус 3 дні піку і 10 днів після – фінансові результати і підсумки, дуже несподівані. Може бути фінансове фіаско, не раджу в ці дні поспішати в цих питаннях. Можуть бути зміни на роботі пов’язані з окладом або роботою в цілому. Гороскоп дуже непередбачуваний, так що може бути і успіх, але остерігайтеся втрат. До того ж активні будуть сфери дружби і любові, творчості і дітей, інтрижок і планів на майбутнє – несподівані зміни і маса енергії. Чекайте незвичайних і несподіваних подій у всіх цих сферах, результатів. Шукайте роботу або підробіток, але і остерігайтеся втрат.

Намагайтеся не поскандалити з керівництвом і не впадайте в депресію з 16 по 23 січня. Намагайтеся відстоювати свої права м’якше, але і не давайте втоптати себе в бруд. Відкладіть переговори і намагайтеся не порушувати правила. Цей же період може торкнутися відносини з партнерами і улюбленими, так само скандали через порядок і відстоювання прав.

З 25-30 січня, ще один неприємний період, знову слід берегти стосунки, можуть бути розчарування. Дорогі покупки відкладіть. Можуть бути проблеми з репутацією, не слід занадто загравати з клієнтами і начальством.

27 січня, плюс мінус 4 дня пікових і 10 після – нові можливості для навчання, зарубіжних поїздок, вивчення чужих культур, юриспруденції та медицини. Гарний час почати писати дипломну роботу або подібне, а так же зайнятися публіцистикою. Новий етап для навчання, візьміться за щось довгострокове.

З 28 січня по 10 березня більше спілкування з друзями і участь в колективних заходах. Але в кінці цього періоду, вірогідні, масштабні скандали з друзями. До того ж ці півтора місяці хороші для реалізації довгострокових планів.

Час поглиблення і трансформації себе і психіки з 28 по 31 січня, дуже владний період. А з 31 січня по 3 лютого – дуже стрімкий, ексцентричний, багато ідей і новин, бажання неординарних вчинків.

Важливі дати і періоди в січневому гороскопі для Близнюків

З 3 січня по 4 лютого – налагоджувати відносини з важливими людьми.

Бережіть відносини і репутацію з 11-15, 16-23, 25-30 січня.

12 січня, плюс мінус 3 дні піку і 10 днів після – фінансові результати і кульмінації в багатьох сферах.

27 січня, плюс мінус 4 дня пікових і 10 після – вчіться!

М. Бомбушкар. Гороскоп опубліковано 5 січня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,388