Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюки – гороскоп на серпень 2017 від Марфи Бомбушкар


Багато новин, спілкування, знайомств, навчання, поїздок як близьких, так і далеких. Багато можливостей розібратися з надокучливими сусідами або продати \ купити що хочете. Для Близнюків гороскоп на серпень хороший, хоч і не активує найважливіші сфери в житті, але є час відпочити і повчитися, познайомитися. З найважливішого – це початок успішного фінансового періоду, хоча і буде два складних коротких періоду, а з другої декади повторення хорошого періоду для відносин і любові, ймовірно дитячих запитань, творчих реалізацій і азарту.

Гарний час щоб вчитися, багато сил і енергії для цього з 21 липня по 6 вересня.

Варто більше берегти любов, відносини, дітей, творчість, гроші (особливо що Вам не належать) і борги, меншою мірою потрібно бути обережніше з відносинами з 23 липня по 17 серпня, час переоцінки цих сфер і ймовірних хворобливих трансформацій. Деталі про цей період в минулому гороскопі для Близнюків на попередній місяць.

Вас чекає багато сімейних розмов, новин з 26 липня по 6 вересня, а з 13 серпня ще і переоцінка сімейної сфери, почуєте старі новини знову.

Вдалий період для матеріальної сфери, заробітку грошей, укладення ділових угод з 1 до 26 серпня, особливо з 8 по 14 числа! Слухайте свою інтуїцію з 11 по 14 число! Робіть інвестиції протягом місяця і робіть покупки. Правда буде 2 напружених періоди коли грошима краще не ризикувати, багато чого від інших не вимагати і покупки не робити – з 14 по 19 і з 23 по 27 число.

Перший пік 7 числа, плюс-мінус 4 дня – час кульмінацій, закінчення, найбільше вплине на Ваше навчання, суди, наставництво і заступництво. Хороші дні для захисту дипломів та прийняття рішень про навчання. Можете отримати новини з-за кордону або нарешті документи щоб туди поїхати.

Оптимістичний період з 9 по 14 число, хороший для любові і творчості, вдалий для дитячих запитань.

Намагайтеся менше обманювати інших і себе з 11 по 15, досить розмитий час, потрібно бути уважніше до слів і інформації.

Хороші дні для налагодження контактів з партнерами з 12 по 16 число, обговорення угод, але краще обговорювати і укладати старі угоди, а не нові після 13 серпня.

Важливий період для Вашої особистості і сімейних питань настане 13 серпня до 6 вересня. Період повернення до старого в цьому, переоцінки цього, затримок в цих питаннях. Наприклад, не раджу в собі щось міняти по-новому – це загрожує незадоволенням і довгим змінами, а потім Ви повернетеся до старого. Не міняйте свій будинок, але можна доробити старий ремонт. Розберіться в собі і сімейній сфері, поверніться до старого якщо бажаєте. Бережіть інформацію протягом цього періоду і чекайте проблем з бюрократією.

З 14 листопада по 7 лютого у Вас був хороший період, він повториться з 16 серпня по 8 вересня – покращуйте і зміцнюйте свою любов і творчість, свої відносини, погляди на життя, можна і над кар’єрою попрацювати. Використовуйте нові можливості в цих сферах. Гарний час для судів. Дуже хороші дні щоб поліпшити старі відносини або повернутися до них.

Вас чекають несподівані новини від друзів з 19 по 23 серпня, хороші дні щоб провести їх на публіці, з друзями і зайнятися довгостроковими планами.

Приплив енергії у всього Зодіаку, добре б Близнюкам її направити на навчання, любов, заробіток грошей, відносини і творчість з 20 по 26 число. Займіться своїми бажаннями в цих сферах, реалізуйте їх. Можна навіть ризикувати, дуже вже вдалий час.

Ще один піковий період, 20 серпня плюс-мінус 3 дні, дасть шанс на отримання нового навчання, проходження курсів, багато новин і знайомств, навіть через 10 днів. Але з урахуванням інших трендів, ймовірно, що старі знайомі і новини нагадають про себе, а нові курси краще не проходити – поверніться до старих.

Покажіть себе, в сімейній сфері з 26 по 28 число.

З квітня у Вас могли бути затримки у відносинах, при оформленні важливих договорів і переоцінка відносин, може повернулися старі проблеми або рішення нових все затримувалося. Після 26 числа період завершиться.

Час для зміцнення знайомств і торгівлі з 26 серпня до 20 вересня.

Важливі дати і періоди в серпневому гороскопі для Близнюків

З 1 по 26 серпня – грошовий період, але обережніше з 14-19 і 23-27, а найкращий час з 8 по 14.

7 серпня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів після – завершите навчання і питання зарубіжжя.

З 13 серпня по 6 вересня – переоціните сім’ю, знання, себе і поверніться до минулого, оберігайте інформацію.

З 16 серпня по 8 вересня – будуйте стосунки і любов, творчість.

З 20 по 26 серпня – хороший період для багатьох сфер.

20 серпня, плюс-мінус 3 дні – новий етап для старих знайомств і знань.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 серпня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,160