Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюки – гороскоп на лютий 2017 від Марфи Бомбушкар


Кінець лютого буде важливіше початку. Енергії буде більш ніж достатньо протягом всього місяця, а в кінці навіть занадто багато. Основними акцентами лютого будуть поїздки і новини, спілкування і навчання, а в кінці місяця професія і влада. Досить багато напруги з друзями та коханими, будете розриватися між ними. Зміни в захопленнях і любовних питаннях, регрес.

До 7 лютого у Вас був шанс поліпшити свої відносини, зміцнити їх навіть якщо вони ламалися, вступити в офіційний шлюб, а може знайти партнера по бізнесу. Період був з листопада місяця, сподіваюся Ви встигли, якщо ні – чекайте повторення влітку.

З 28 січня у Вас дуже багато спілкування, громадської активності, бажання очолювати групи людей, цей час триватиме до 10 березня. Але в кінці місяця з 20 лютого по 2 березня – намагайтеся менше скандалити і обережніше відстоюйте свої бажання, скандальний час. Відносини остаточно з друзями, може, і не розірвете, але зіпсуєте. Та й не беріться за багато планів стосовно майбутнього. Намагайтеся відокремлювати дружбу від любові, а ще краще улюблених подалі тримаєте від друзів – конфлікти між цими групами людей.

Час сяяти на публіці з 4 лютого по 3 квітня і займатися спільними проектами, вступайте в співтовариства, оновлюйте дружбу. Дуже багато харизми.

Повторення періоду, який був у Вас з 13 грудня по 23 січня, буде з 4 лютого по 17 березня. Знову багато змін з любов’ю, творенням, друзями, планами на майбутнє, багато азарту і бажання ризикувати. Нестандартні ситуації з друзями та коханими. Можуть бути інтрижки. Слід бути обережніше вагітним і якщо не хоче завести випадково дитини. Можете кинути творчість або любов, розірвати відносини з друзями. А можете і знайти все це знову.

З 6 лютого по 10 червня буде переоцінка любові і творчості, повернення до початку і старого. Раджу завершити творчі проекти. Можете повернутися до старої інтрижку. Зміни в почуттях любові, переосмислення їх. Безрезультатний час, щоб заводити нові романи (відношення не будуть довгими). Для нової творчості цей період теж не підходить. Крім цього буде регрес у відносинах, повернення старих питань що стосуються будь-яких видів відносин, від ворожнечі до любові. Можете повернутися до старого партнера або він сам повернеться до Вас.

Гарний час для навчання з 7 по 26 лютого, багато новин.

10 лютого, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – вирішаються питання відряджень, навчання, підвищення кваліфікації, отримаєте важливі звістки. Все це буде дуже поспішно і несподівано. Можете відправитися в поїздку, а може щось потрібно буде вивчити. Кульмінації в цих питаннях. Вдалий час для продажу. Досить успішний період з 10 по 14 лютого.

Як я вже говорила, з 20 числа по 2 березня – бережіть дружбу і плани на майбутнє, любов, творчість.

26 лютого, плюс-мінус 4 дня піку, 10 днів після – почне новий професійно-кар’єрно-соціальний період. Робіть собі ім’я і кар’єру! Новий досвід і можливості. Але дуже все буде стрімко. І слід бути обережніше з 28 лютого по 4 березня, остерігайтеся брехні і обману, слухайте свою інтуїцію. Багато ділового співробітництва по 14 березня.

Важливі дати і періоди в лютневому гороскопі для Близнюків

З 4 лютого по 17 березня – зміни в любові і дружбі.

З 6 лютого по 10 червня – регрес в любові й творчості, відносинах.

10 лютого, плюс-плюс мінус 3 дні і 10 днів після – багато всяких завершень.

З 20 лютого по 2 березня – не поспішайте.

26 лютого, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів після – нова кар’єрна віха.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,168