Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюки – гороскоп на липень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць витрат, нових знань, отримання боргів і завершення питань з ними, багато емоцій і бажань. Настане період навчання. Повернеться період що міняє любов, підтримку, творчість, відносини і філософію. Настане період харизми і романтики, ліні і відпочинку, грошей і любові. Місяць не такий вже і важливий для Вашого знака, буде хороше і погане, погане в не зовсім важливих сферах для Близнюків.

У Вас зросли витрати, зросла сексуальна чуттєвість, можливо зросли і доходи (якщо стали більше працювати, а не лінуватися) з 5 червня по 21 липня. У цьому місяці у Вас буде пару періодів, які можуть бути небезпечні для фінансів: з 8 по 12 число – період втрат, менше ризикуйте і вимагайте від інших; з 15 по 21 – період несподіваних витрат або витрат через ЧП, намагайтеся менше давати в борг друзям і влазити в авантюри; період з 23 по 26 – просто будьте скромніше в бажаннях.

Багато творчості, багато спілкування, багато ліні і любові з 4 по 9 липня, інтриги, азарт і ризик.

Романтичний період, але крім любові, це і період поліпшити свою зовнішність, він трохи покращить Вашу фінансову сферу, гармонізує Ваш настрій, зробить Вас більш комунікабельними, допоможе відновити відносини і знайти нові, зробить Вас трохи ледачими, схильними до флірту, принесе бажання подобатися іншим , харизму і привабливість з 5 липня по 1 серпня. Сильне значення він буде мати для жінок Близнюків, займіться собою і своїм іміджем.

Час вчитися і подорожувати, багато знайомств і новин з 6 по 26 липня.

Перший пік може принести неприємні результати, новини, завершення і усвідомлення в фінансових питаннях, як доходи так і витрати. 8 липня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після. Намагайтеся багато не витрачати в ці дні і не вимагати, обережніше будьте з ризиком, не беріть на себе занадто багато і не хваліться.

Багато романтики і схильності до інтриг з 16 по 19 число, хоча куди більше романтики буде з 17 по 21, в ці дні буде багато творчості. Дорогі покупки краще робити з 17 по 21.

Досить великий приріст енергії для Зодіаку з 21 липня по 3 серпня. Багато активності, сили, може навіть агресивності. Займайтеся чим хочете, багато сексуальності.

Останнє повторення періоду, який був у Вас з 13 листопада по 10 грудня, з 16 березня по 15 квітня і ось тепер буде з 23 липня по 17 серпня. Усунення, грубість, зміни, втрати, поновлення, бажання домінувати в сексуальній сфері, стосунках, можливо професії, плани на майбутнє, фінансах (особливо боргових питаннях), роботі, здоров’я, любові, дітей та творчості. Не зовсім приємний період для цих сфер, читайте старі гороскопи.

Другий пік буде 23 липня, плюс-мінус 3 дні, акцент на новини, поїздки, знання, навчання. Навіть через 10 днів після піку. Час для нового. Але піковий період посилить багато негативних трендів, так що будьте стриманішими в бажаннях, не конфліктуйте з друзями.

Сімейні розмови і новини з 26 липня по 1 вересня, нові новини і старі звістки.

Важливі дати і періоди в липневому гороскопі для Близнюків

З 5 липня по 1 серпня – час любити, грошей, харизми.

З 6 по 26 липня – вчіться, знайомтеся, подорожуйте.

8 липня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – фінанси, витрати і доходи. Завершення.

З 15 по 23 липня – намагайтеся менше конфліктувати з друзями і витрачати гроші.

З 23 липня по 17 серпня – зміни і трансформації.

23 липня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – нові знання і знайомства. Нове.

З 26 липня по 1 вересня – сімейні новини.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 7 липня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,477