Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюки – гороскоп на червень 2017 від Марфи Бомбушкар


Основними акцентами місяці будуть фінанси і відносини, особливо фінанси. Вам слід підготуватися до не зовсім приємного фінансовому місяця, коли зростуть витрати, а може бути фінансова криза. Буде багато різних новин, спілкування і поїздок в цьому червні. Складною буде тільки друга частина місяця, особливо в фінансових питаннях. Сам по собі місяць досить непоганий, багато романтичних і грошових періодів.

Що почалося раніше. З 22 квітня у Вас енергійний період, багато сил, сексуальності, завзятості по 5 червня. З 29 квітня більше харизми в суспільстві, вміння сподобатися, налагодити відносини з оточуючими і друзями по 6 червня. З 30 квітня по 6 червня – прискорення, розвиток, можливо повернення, посилення і зміцнення в дружбі і відносинах, планах на майбутнє і діловому співробітництві.

Час несподіваних змін у фінансових питаннях, покупок-продажів, новин від друзів, раптових закоханостей або охолодження почуттів з 1 по 6 червня.

З 1 по 13 червня – романтичний період, хоча для Близнюків, які часто «цікаві» і люблячі «розумом», не особливо вже й романтичний, але все одно приємний. Зате для Вас це гарний час щоб заробляти гроші! Або здійснювати дорогі покупки. Допомагати іншим людям, займатися благодійністю. Можуть бути і таємні романи.

Багато творчості, фантазії, енергії, бажань, оптимізму і слід слухати свою інтуїцію щодо майбутнього, вона може щось важливе підказати Вам, вдалий період для любові і зачаття дітей з 2 по 7 червня! Не дуже довгий, але дуже оптимістичний і щасливий для всього.

Зросте Ваша фінансова активності, заробіток грошей і витрати, більше будете скандалити через гроші, але більше будете і домагатися. Час заробляти гроші і інвестувати. Особливо до 13 червня, дуже вже успішний період для заробітку. А ось з 22-29 можете сильно витратитися, потрібно акуратніше бути з покупками і витратами, джерелами доходів, не дуже багато чого вимагати і не особливо витрачатися на улюблених. З 30 червня по 6 липня – цілком вірогідні несподівані неприємні витрати, фінансові втрати, може бути навіть криза, потрібно бути обережніше при оформленні угод і не особливо скандалити через гроші.

Гарний час для відпустки з 6 червня по 5 липня, час для усамітнення, можуть бути потаємні мрії і романи, мрії, бажання відпочинку.

З 7 по 22 червня – багато спілкування, поїздок, новин, навчання новому, нових знайомств, дуже інтелектуальний період для Близнюків і в міру енергійний! Багато метушні і ідей. Все як Ви любите.

Перший піковий період буде помітним для Близнюків, він акцентує важливу сферу в житті – відносини. Відносини з рідними і близькими, коханими, важливими людьми, діловими партнерами, конкурентами, ворогами, іншими словами – тими, хто важливий для Вас. Період буде 9 червня, плюс-мінус 5 днів пікових і 10 днів по тому акцент на цих відносинах. Скоріш за все, що це буде усвідомлення, кульмінація, завершення, прийняття рішень, важливі новини або події. Час задуматися про сформовані ситуації, розібратися в стосунках, зміцнити відносини або розірвати.

Ще один енергійний період, з великою кількістю новин з 13 по 15 число.

А ось з 14 по 20 енергії може і не вистачати, буде багато втоми. Слід берегти здоров’я. Але найголовніше серйозніше ставлення до своїх суперників і конкурентів, відповідальніше бути з судовими питаннями і важливими переговорами. Взагалі все важливе краще спробувати не планувати на ці дні.

Період витрат грошей, про який я говорила, а так само бажання більшого від фінансової сфери і любові з 22 по 29 червня, просто нагадую. Можуть бути і скандали, буря емоцій.

Багато ділових розмов і способів заробити гроші своїм інтелектом, зв’язками, торгівлею і у відрядженнях з 22 червня по 6 липня.

Ще один непоганий період для заробітку грошей, відстоювання своїх кар’єрних позицій, прагнень з 23 по 29 червня. Це і романтичний період, але знову ж таки не зовсім для Близнюків.

24 червня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – новини і акцент на фінансовій сфері. Нові можливості для заробітку, нова робота або підробіток, може бути якісь дорогі покупки або витрати, пік посилить існуючий тренд що вказує на витрати, але будуть посилені і тренди що вказують на доходи. Раджу в цей час подумати про підвищення заробітної плати або цін за Ваші послуги, попросити про це. Можете знайти нову роботу або інвестувати гроші, але обережність не завадить.

Ще один енергійний період з 27 по 30. Складно буде концентруватися, намагайтеся не «потонути».

А ось з 30 червня по 6 липня буде той самий злісний період для всього Зодіаку. Близнюкам потрібно намагатися берегти свої гроші і не потрапити в колотнечі, аварії, конфлікти. Не час для серйозних фінансових питань пов’язаних зі спадщиною і розподілом майна, скандалів за боргами.

Важливі дати і періоди в червневому гороскопі для Близнюків

З 1 по 13 червня – багато хорошого, особливо в фінансових питаннях.

З 5 (6) червня по 21 липня – зростуть доходи і витрати.

З 6 червня по 5 липня – хороший час для відпочинку.

З 7 по 22 червня – багато спілкування та інформації.

9 червня, плюс-мінус 5 днів пік і 10 днів після – важливі події у відносинах.

З 14 по 20 червня – будьте серйозніше.

З 22 по 29 червня – не витрачайте занадто багато і не скандальте.

24 червня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – нові гроші.

З 29 червня по 6 липня – обережніше з фінансовими зобов’язаннями, витратами і боргами. Конфліктний період.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 червня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 88 T. 0,445