Все про вагістність
Все про вагістність

Близнюки – гороскоп на березень 2017 від Марфи Бомбушкар


Не особливо важливий місяць для Близнюків, але досить нервовий і рваний, багато бунтарства і бажання змін, особливо змін себе. Будете багато часу витрачати на творчість і публічні заходи. Сил має поменшати, енергії, але це тільки тимчасово. Постарайтеся в березні не розірвати відносини з друзями, Убережіть свою любов і інтрижки, приділіть увагу дітям. Не особливо важливий місяць (тільки в середині березня акцент на важливій сфері), але досить активний і мінливий. Дуже багато старих питань.

З січня у Близнюків активна соціальна сфера, ця активність буде тривати до травня місяця. Хоча напористості в колі друзів і масових заходах у Вас стане менше. Ви навіть станете більше грати в під коверні ігри з 10 березня по 21 квітня, тихо маніпулювати іншими і викручуватися.

З 4 березня по 15 квітня – буде повернення старої любові і відносин, старих друзів і творчості, питань щодо цих сфер. Складно будуть розвиватися нові відносини і нова дружба, нова творчість і любов, не час для спроб завести дітей. В загальному гороскопі детально описаний цей період. Переоцініть ці сфери, поверніть що хочете (кохану людину, партнера, друга) або закиньте назавжди. Можуть бути і проблеми з грошима і заробітком, затримки або слабкі результати, не варто починати нове. Нові відносини так само не починайте.

З 4 лютого по 17 березня у Вас йде революція в дружбі і творчості, любові і дитячих питаннях, це повторення старого періоду, який був в грудні-січні. Постарайтеся не втратити ні те, ні інше, але якщо Вас вже дійсно все дістало – тоді час змінювати! Додатковий «тиск» на питання любові і творчості буде з 16 березня по 15 квітня, теж повторення старого періоду з 13 листопада до 10 грудня, але тепер це може бути трансформація і порятунок. Можете просто втратити кохану людину, творчість (хобі) або любов, а може це переросте в щось інше. Поганий час для інтрижок і азартних ігор. Можуть бути проблеми з дітьми. Це все старі періоди, перечитайте старі гороскопи.

Не робіть дорогих покупок з 4 березня по 3 травня.

Для вирішення серйозних питань і проведення серйозних розмов з друзями, партнерами, батьками і керівництвом підходить період з 3 по 9 березня. Можете відстояти свою думку і витребувати бажане. Але і паралельно з цим будьте більш серйозні і відповідальні, можуть бути як обмани з Вашого боку, так і з їх. Не вірте всьому і бережіть свою репутацію як професіонала.

12 березня, плюс-мінус 4 дня пікових – емоційне напруження і занепад сил до 20 числа, на жаль. Ви просто будете відчувати велике напруження, слід берегти нерви. Але навіть в піковий час і 10 днів по тому – можете отримати новини про рідних і дім, кульмінація питань. Добре б в ці дні серйозно поглянути на сімейні проблеми, допомогти батькам, прийняти остаточні рішення.

Ну дуже інформаційний і насичений час буде з 23 березня по 1 квітня, Ви будете змінюватися щодня, ну майже кожен день. Найбільше інформації стосуватиметься колективів і планів на майбутнє, інтрижок і творчості, улюблених людей. З 23 по 26 березня – деяка грубість і бажання більшого, підозрілість, не беріться за занадто багато і не поспішайте. З 25 по 28 – революційність і бажання змін, можете розірвати відносини з друзями або плани на майбутнє, а можете і раптово почати щось нове, нервовий час. З 28 по 1 квітня – уже період буде хорошим для капітальних питань і рішень, Ви станете більш спокійними і врівноваженими, хороші дні для роботи.

З 24 по 27 березня – вдалий період для романтики, та й просто провести ці 3 дні з друзями було б дуже добре.

28 березня, пік плюс-мінус 3 дні, і 10 днів після – нові завдання, пов’язані з дружбою і планами на майбутнє. Спробуйте воскресити стару дружбу або ідеї! Великий приплив сил і енергії.

Важливі дати і періоди в березневому гороскопі для Близнюків

З 4 березня по 15 квітня – переоцінка дружби, планів на майбутнє, любові, творчості, відносин і фінансів. Повернення і затримки.

12 березня, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів після – питання дому та сім’ї.

З 16 березня по 15 квітня – трансформації в любові.

28 березня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – громадські заходи та друзі.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 березня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,185