Все про вагістність
Все про вагістність

Бажати або не хотіти? Ось у чому питання!


Багатьом відомо вираз-застереження, яке свідчить: «Будьте обережні з бажаннями, вони мають звичай збуватися!» Будь-яке, навіть несвідомо загадане і спонтанне бажання, має свої наслідки. Але ніхто не може навіть припустити, до якого результату все приведе. Часто бажання збуваються, але от проблема полягає в тому, що збуваються вони не зовсім вчасно і не зовсім так, як хотілося б. Вони можуть стати неактуальними, втратити свою пишність і яскравість, і, врешті-решт, може зникнути потреба в їх виконанні. І зовсім необов’язково вони можуть виповнитися таким чином, як ви уявляли!

Навколишній світ не обговорювали з нами своїх планів, він чинить так, як йому зручно, і як він вважає за потрібне, без оглядки на нашу думку і уявлення. Той, хто дивиться зверху і вирішує, які бажання виконувати і навіщо, сам ставить в чергу потрібне бажання людини, нам же тільки доводиться просто чекати.

Ну а тепер серйозно. Загадуючи бажання, кожна людина повинна усвідомлювати, що навіть скороминуща думка має значення і змінює навколишній світ. Ми відповідальні за свої бажання і їх виконання, ми, а не горезвісна випадковість і проведення! Всім же відомий ефект метелика, коли навіть легкий помах крильцями може змінити все до невпізнання, повністю поміняти хід подій історії. Будь-яке бажання створює якийсь потенціал, який відразу ж починає впливати на нас, ми відчуваємо це відразу. Тут відбувається формування нової реальності, яку треба сприймати спокійно, не включати емоції і бути твердо впевненими в тому, що бажання збудеться саме так, як потрібно.

Швидше за все, важливо навіть не саме бажання та його виконання, важливий сам шлях, по якому доведеться пройти, щоб воно здійснилося, той безцінний життєвий досвід, який буде придбаний при подоланні перешкод на шляху до мети. Важливо усвідомлювати, що дане нам виконання бажання – це необхідна знання в даний момент, нехай навіть нам воно буде здаватися несправедливим. Кожне виконання бажання – це щабель, на яку потрібно стати, щоб просунутися далі, а шлях не завжди пролягає по гладким і рівним східцях. Кожна ступінь відрізняється від попередньої, яка, можливо, була міцною і широкою, а зараз почалася нова – слизька і вузька, потім буде інша, крута і вищерблена, а потім знову широка і зручна, щоб на ній можна було міцно стати і перевести дух. Виконання бажання в такому разі не стане кінцевим етапом, коли все інше втрачає сенс, ні!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,169