Все про вагістність
Все про вагістність

Астрологічний період з 6 вересня – 2 жовтня 2020 року


З 6 вересня до 2 жовтня хороший період, поганими будуть 13-17 вересня, дає харизму, любвеобільність, бажання розваг, творча енергія, комунікабельність, пом’якшить дратівливість і агресивність, більше яскравості і привабливість для знаків стихії Вогню. Оновить любовні почуття і творчість. Найсильніше вплив – Леву. Додатково, Леву час поліпшити й обновити любовні зв’язки, буде більше задоволення від розваг і азарту, хороший час для бізнесу і дорогих покупок.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, в ці дні зросте схильність до любовних зв’язків і творчості. З 13-17 вересня образи, дурні вчинки і порушення. У любовних відносинах більше яскравості, в бізнесі азартність, в розвагах більше ризику і азарту. Почуття будуть яскравими, легко висловлювати і щедрими. У грошах буде щедрість, думайте самі – вирішуйте самі витрачати все чи ні. У публічних, ділових, конфліктних та особистих стосунках більше помітних дій, крайнощі, награність, бажання виділитися. Увагу треба приділяти відносинам з улюбленими і дітьми. Ділова активність зросте і разом з нею бажання ризикувати. Можна витрачати на свою творчість. У фінансах і матеріальному посилиться схильність до витрат і щедрості. Період хороший. На тренди бідний, один тренд з 13-17.

– Світ. Період більше вплине на масову культуру, спорт, кіно, театри, світські прийоми, ніж на відносини між країнами. Період зачепить азартних ігор і спорт, важливість подій. Торкнеться масову культуру. У бізнесі все буде епатажним, масштабним, широким і щедрим. Ринки будуть рости. Вказівка на збільшення витрат. Переговори, угоди, торгівля буде з азартом і ризиком, щедрістю. З 13-17 вересня несподівані зміни з крайністю, ринки і фінанси можуть полетіти вниз, не криза, а ураган. У відносинах між країнами будуть грати інші вказівки, а не вплив цього періоду. З червня триває період конфліктів, в серпні були перші помітні конфліктні вказівки, деякі повторяться з 18 вересня до початку листопада. І з 10 вересня вказівка на повторення конфліктів і відродження воєн. Всі нові конфлікти (війни, скандали, агресії) будуть багаторічними.

Автор: A. S. – 06.09.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,173