Все про вагістність
Все про вагістність

Астрологічний період з 5 – 27 вересня 2020 року


З 5 до 27 вересня посилення інтелекту і товариськості у знаків стихії Повітря, для знаку Зодіаку Терезів найсильніше. Всім знакам цієї стихії буде більше можливості і необхідності навчатися і спілкуватися, вивчати чужі ідеї і ділитися своїми, спільно працювати над інформацією і проектами, укладати угоди, вести переговори, виступати. На жаль, в цьому році легше не буде. Протягом періоду багато негативних вказівок, днів скандальних, які обмежують, які перебільшують, усувають. У меншій мірі, подібно, період вплине на представників стихії Вогню, менше Овнам і їм проблемний. Негативні вказівки будуть з середини.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, в цей час зросте схильність і важливість переговорів, угод, різних обговорень. Хоч зі середині вересня період буде складним все одно він буде важливим для переговорів, домовленостей, угод. Приємними і результативними період буде лише до середини вересня. Так що плануйте. Період багатий на новини та інформацію про взаємовідносини та ворожнечу. Багато спілкування і переговорів про скандали, ворожнечі, конфлікти, тому що багато негативних вказівок або так вони будуть проходити. Через велику кількість негативних вказівок з середини місяця переговори і спілкування будуть неприємними, складно буде домовитися, невтішні результати. В ідеях і мисленні велику роль гратимуть партнери і вороги, прийняття чужих ідей і знань або заперечення. Легше буде реалізовувати проекти спільно, ніж самому, у всякому разі в першій половині місяця. Використовуйте цей період для налагодження відносин, прийняття чужих ідей, знаходження консенсусу в ідеях, компромісів в угодах (з середини місяця буде складніше). Мислення буде логічним і відстороненим, але дуже кардинальним, готовність перейти на інше. Період для оцінки інформації і творчих проектів, немасштабних публічних виступів. З публікою не зовсім зручно працювати, але з невеликими групами і персональна комунікація краще. Період для юристів, бізнесменів, дипломатів, всіх хто працює з іншими людьми. Використовуйте потенціал інтелектуальний і знання для вивчення відносин (важливих Вам людей), вивчайте договори, угоди, переговори, спільні проекти, конкурентів.

– Світ. Це дійсно важливий період для переговорів і угод. Важливих переговорів і угод повинно бути дуже багато. З середини місяця конфліктні, скандальні, сильно впливають на держави і владу. Задовільні домовленості лише в першій половині вересня, після результати будуть несприятливі або не зможуть домовитися. Ринки будуть помітно реагувати на інформацію. У першій половині місяця більше стабільності на ринках, поки не почнуться погані вказівки. Багато інформації дізнаємося про старих переговорах і багато про нові. Вся інформаційне увага буде прикута до угод, угод, переговорів.

Автор: A. S. – 04.09.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 79 T. 0,180