Все про вагістність
Все про вагістність

Астрологічний період з 3-27 жовтня 2020 року


З 3 до 27 жовтня хороший період, дасть трохи харизми, чарівності, комунікабельність, бажання зайнятися своєю зовнішністю, творчої енергії для ручних хобі, додасть цинізму в стосунках для знаків стихії Землі. Найсильніше вплив – Дівам. Дівам оновить любовні почуття і стосунки.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, в стосунках більше критики, аналізу, оцінки. Цього року період буде хорошим, так що розбирайтеся в стосунках і розвивайте їх, оцінюйте тверезо. У дні з 17 до 20 не робіть з мухи слона. Почуття будуть стиснуті і контрольовані, романтики і чутливості буде мало. Любовні розваги та романтичні дні лише для стихій Води і Землі. Витрачайте гроші на здоров’я і роботу. Увагу треба приділяти відносинам на роботі, зросте активність у відносинах по роботі. Приділіть увагу здоров’ю, зовнішньому вигляду тіла. У бізнесі, фінансах і матеріальному, більше оцінки і небажання ризикувати, стриманість і аналіз, витрати тільки при серйозних рішеннях. Період хороший, багато хороших трендів в першій і другій декаді.

– Світ. Зменшиться економічна активність, минулий період з 6 вересня до 2 жовтня був азартно-розтратним. Новий період вплине своїм страхом до розтрат і азартність, дасть аналіз ринку і економіки, критику економічних систем і ринків. Період хороший і проблем бути не повинно, але не буде зростання, буде стриманість на ринках і в бізнесі. Зменшення витрат. Важливих договорів не повинно бути. Буде додатковий період з 14 жовтня до 3 листопада, коли нові розпочаті угоди і договори будуть відкладатися, не реалізовуватися, переоцінюватися. Цей період, 3-27 жовтня, вплине на трудові договори і трудове законодавство, трудові правила і умови з боку держав (не профспілки, роботодавців або працівників). Період пом’якшить проблеми в сфері медицини, після 27 жовтня в медицині почнуться проблеми.

Автор: A. S. – 03.10.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,422