Все про вагістність
Все про вагістність

Астрологічний період з 28 жовтня – 10 листопада 2020 року


Недавно був цей період, з 5-27 вересня, повториться з 28 жовтня до 10 листопада. Ймовірно, що до 3 листопада повторяться минулі події (вересневі), переговори, поїздки, угоди, стара інформація буде надходити повторно і повторно проаналізовано буде старе. Після 3 листопада буде надходити нова інформація і нові дії. Період інтелекту і товариськості для знаків стихії Повітря, Терезам більше всіх. Цього разу період весь буде поганим, складніше навчатися і спілкуватися, ділитися інформацією і розуміти інших, серйозніше треба бути з спільними завданнями, поїздками, бізнесом, більше обмежень і порушень.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, до 3 числа відкладіть нові починання в бізнесі і спілкуванні. До 3 займіться старим. Весь період буде поганим, треба бути уважніше і відповідальніше з бізнесом, навчанням, спілкуванням, поїздками, всією інформацією і знаннями. Період поганий, але буде важливим для інформації і знань про людей. Багатий на неприємні новини і інформацію про взаємовідносини та ворожнечу. Через погані якостей періоду, подумайте про те, щоб не робити нічого важливого в спілкуванні і бізнесі, в стосунках і скандалах. Партнери і вороги будуть впливати сильно на бізнес, знання, поїздки. Проблемно реалізовувати спільні проекти. В ідеях і мисленні багато обмежень, необхідність наполегливої праці і концентрації. Намагайтеся організувати свій графік в роботі та навчанні. Використовуйте цей період для серйозної роботи над відносинами. Мислення буде логічним і відстороненим, але дуже затиснутим. Песимістична оцінка будь-якої інформації. З публікою, керівництвом, групами людей будьте серйозні і стримані, без обманів і обіцянок. Період для юристів, бізнесменів, дипломатів, всіх хто працює з іншими людьми. Використовуйте потенціал інтелектуальний і знання для вивчення відносин (важливих Вам людей), вивчайте договори, угоди, переговори, спільні проекти, конкурентів.

– Світ. Час поганих новин. Важливий період для переговорів і угод, але поганий. До 3 листопада нові будуть безрезультатні і дуже затягнуться. Весь час переговори і угоди будуть проходити складно, результати їх будуть неприємними. Ті угоди і переговори, які оформлені неправильно або безпідставні по суті – чекає руйнування. Цього буде багато, руйнувань слабких договорів і угод, переговорів. Багато державних скандалів, які впливають на владу і держави. Поганий період для ринків, занепад і стиснення, але ще не криза (вона мінімум в грудні, скоріш за січень-лютий). Вся інформаційна увага буде прикута до угод, переговорів, державних документів, законів, правил. Це буде поганим, гнітючим, руйнівним, стримуючим. Вірогідні прийняття тиранічних законів або правил, те що обмежує сильно. Руйнування свобод і відкритості, руйнування партнерства, більше автократії.

Автор: A. S. – 28.10.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,410