Все про вагістність
Все про вагістність

Астрологічний період з 28 травня до 5 серпня 2020 року


З 28 травня до 5 серпня посилення інтелекту у знаків стихії Води, найсильніше Ракам, знакам стихії Води в цей час варто вчитися, легко буде вивчати бажане, сильніше буде інтуїція і її можна використовувати для вирішення завдань, легше буде спілкуватися і більше чутливості в спілкуванні (зможете краще зрозуміти інших і поділитися своїм), реалізувати свої знання (проекти).

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, крім знаків стихії Води, в цей час буде складніше прагматично-цинічно мислити і спілкуватися, емоції будуть заважати, що буде проблемним для серйозних завдань і навчання. Але, якщо Ви володієте емоційним інтелектом, тоді цей період для Вас. Для представників стихії Води навчатися і працювати буде дуже добре. Інтуїція, емоційна пам’ять, образне мислення, чутливість в отриманні та обробці інформації, чутливість в спілкуванні. Кардинальність в мисленні, але з присутньою скритністю і не всі бажання будуть виражені. Через сильний впливу емоцій на інтелект, будь-яка робота з інформацією і спілкуванням буде залежати від настрою, від емоційної обстановки. Краще будуть проходити особисті переговори і спілкування з близькими і рідними людьми, ніж ділові та спілкування з чужинцями. Працюйте з інформацією використовуючи інтуїцію і бажання, тільки «бажане» зможете навчитися, зробити, домовитися. Період поганий для конфліктних переговорів і негативно емоційних, навчанні і роботи через агресивні вимог з боку інших людей буде проблемним. Але те, що будете бажати самі – зможете здійснити. Серйозне в бізнесі перенесіть на серпень. Використовуйте потенціал інтелектуальний, щоб розібратися у своїй психології і своїх бажаннях, бажаннях в навчанні і роботі, свої емоції, свої стосунки з рідними і вивчайте рідних, вивчайте знайомих і свої бажання в спілкуванні. Використовуйте свої знання для сім’ї та нерухомості. У липні і серпні багато поганих вказівок. З 18 червня до 12 липня переоцінка інформації і повернення, уповільнення.

– Світ. Період важливої інформації про нації, про країну всередині країни, історії націй, про звичаї і тд.тп. – націоналістичної інформації. Період інформації про державні інститути і інститутах сім’ї, історії. Все це в липні і серпні буде конфліктним і політизованим, державний вплив. Під час всього періоду новини, різна інформація, переговори будуть кардинальні та кардинально змінюватися. У липні і серпні, з вини поганих вказівок, будуть порушення або безрезультативність, скандали. З 18 червня до 12 липня переоцінка інформації і повернення, уповільнення.

Автор: A. S. – 27.05.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,166