Все про вагістність
Все про вагістність

Астрологічний період з 27 жовтня – 21 листопада 2020 року


З 27 жовтня до 21 листопада спочатку хороший, але стане поганим в кінці, період для відносин і їх розвитку. Багато харизми, чарівності, уваги до відносин для Терезів. Всім знакам стихії Повітря дасть харизми і гармонії до кінця першої декади листопада, після погані вказівки. Терезам найсильніше вплив на відносини і багатство, але буде найгірше після 7 листопада.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, більше уваги до відносин, в скандалах можливості для компромісів і примирень, за відсутності відносин – набуття відносин, в існуючих відносинах – розвиток їх по тренду який склався (якщо погіршуються – після 7 листопада буде гірше, якщо розвиваються і поліпшуються – до 7 листопада буде краще). Всі важливі відносини стануть більш важливими на час цього періоду. До 7 листопада період буде хорошим, все важливе і складне встигніть зробити в цей час. Угоди і договори укладайте після 3 листопада до 7 числа. Суди та інші скандальні дії у відносинах після 7 листопада не проводьте, хіба що потрібні сильні скандали. Любовні стосунки розвивайте весь період, але після 7 листопада не ризикуйте з інтригами і репутацією. Стихіям Повітря й Вогню весь період більше романтики і розваг. До 7 листопада гарний час виважено оцінити відносини і розвинути, після – час розчарувань і скандалів. Увагу треба приділяти всім важливим для Вас відносинам. У бізнесі, фінансах і матеріальному, більше взаємодії, до 7 листопада непоганий період, потім витрати і обмани. Період хороший лише до 7, потім багато поганих вказівок.

– Світ. Важливий період для відносин, як розвитку тих що є, так і нових. До 3 листопада нові угоди і переговори будуть безрезультативні, хоча переговори будуть вестися і відносини будуть покращуватися. Після 3 листопада важливі угоди і переговори дадуть більше результатів. Після 7 листопада і до кінця періоду будуть виникати скандальні, конфліктні, що розчаровують ситуації у відносинах. Для економіки, ринків, період не має великого значення, хоча після 7 листопада буде погіршення в цьому, але не таке значне. Наступний період в листопаді-грудні, буде мати більше значення для економіки.

Автор: A. S. – 27.10.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,166