Все про вагістність
Все про вагістність

Астрологічний період з 27 вересня – 28 жовтень 2020 року


З 27 вересня до 28 жовтня посилення інтелекту і додасться комунікабельності для знаків стихії Води, для знака Зодіаку Скорпіона значніше. Всім знакам стихії Води період зробить важливими і насиченими теми навчання та спілкування, вивчення інших, уваги до своїх знань, поїздки, бізнес, маніпулюванням іншими. До 14 жовтня буде час нового, після – старого. У періоду будуть негативні тренди з 4-24 жовтня (поспіх, нерозбірливість, імпульсивність, без спрямованості). У меншій мірі, подібно, період вплине на представників стихії Землі, менше Тельцям і їм проблемний.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, важлива інформація про психологію, секс, чужих грошах і боргах, з 4 до 24 жовтня не поспішайте з інформацією і спілкуванням. Нове починайте тільки до 14 жовтня. Протягом періоду займайтеся розвитком сексуальних знань, вчіться психології. Зросте недовірливість, бажання розібратися в інформації (досліджувати, заглибитися), упертість. Займайтеся вивченням чужих грошей, своїх і чужих боргів, переговорів з боржниками, спонсорами і кредиторами, інформації про цих людей. Спілкуйтеся з тими, хто допомагає Вам фінансово і матеріально і вивчайте їх. Шукайте нові способи, отримуйте нові знання, де можна отримати дохід. У спілкуванні зросте схильність маніпулювати. Мислення буде емоційним, потайним, глибоким, інтуїтивним (крім 4-24 жовтня). Період для аналізу і позбавлення від інформації, знань, спілкування. Можна працювати з публікою, маніпулювати. Період для дослідників, банкірів, пройдисвітів, які живуть за рахунок інших, людей які працюють з сексом. Використовуйте потенціал інтелектуальний і знання для сексуального розвитку, психологічних змін в собі і маніпулювання іншими, способами збагачення за рахунок інших, боргів, спадку, виплат.

– Світ. Цей період дасть інформацію про фінансову систему світу, нова інформація до 14 жовтня, після 14 буде переоцінка. З 4 до 24 жовтня буде штормити, перепади на ринках, несподівані звістки про фінансову систему, боргах, результати, переговорах. Шторм торкнеться фінансову систему і фінансові ринки. Але це не криза. Коли буде криза читайте в гороскопі на 2020 рік. Важливі переговори і угоди після 14 жовтня не дадуть результатів, навіть якщо вони були заплановані раніше, але не розпочаті, на час після 14 жовтня, раптово урвуться або перенесуться на пізніший термін. Для світу важлива інформація про секс і психології. У світі більше маніпулювання інформацією, приховування і одночасно багато правди вилізе назовні. Шокова, несподівана, інформація з 4-24 жовтня.

Автор: A. S. – 27.09.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,165