Все про вагістність
Все про вагістність

Астрологічний період з 21 листопада – 15 січень 2020 року


З 21 листопада до 15 грудня хороший період для Рака, Риб і Скорпіона, дає їм привабливість, душевну гармонію, бажання розваг, романтику і любов, зросте чуттєвість. Найсильніше період для Скорпіонів, додатково їм дасть увагу до відносин, багатства, збагачення з використанням інших, більше спокою при проблемах, еротичність. З 26 по 29 листопада єдина погана вказівка у періоду, несподіваних бажань, подій, вчинків.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, більше уваги до відносин які впливають на багатство, від яких можна збагатитися, відносинам борговими та спонсорським, про спадок, по виплатах. У заборгованостях можливість обговорити розстрочку або зменшення виплати, в боргах отримання повернення, зі спонсорами – підтримку, з кредиторами – отримання кредитів, займіться спадщиною і аліментами. Приділяйте увагу всім відносинам, від яких можна отримати вигоду. По аліментах, різним боргах і виплат, отриманням чужого або поверненню, хороший період щоб звертатися при необхідності до суду або вимагати своє. У всіх відносинах зросте маніпулятивність, в особистих відносинах зросте ревнивість і власництво. Крім того, період дасть посилення еротичності, чуттєвості, увагу до сексуальних відносин. У бізнесі, фінансах і матеріальному, хороший період, він дуже важливий, якщо Ви залежите або працюєте із коштами інших людей (банкірам, фінансистам, нотаріусам, утриманцям). Період має погані вказівки з 26 по 29 листопада, під час них треба все обмірковувати, бути обережними, краще перечекати.

– Світ. Важливий період для фінансових відносин (банки, корпорації, кредити, різні борги, дивіденди тощо), хороший для цих відносин, багато важливих тем щодо цього. Взагалі фінанси, ринки, будуть рости протягом цього періоду (лише 26-29 листопада побурліть). Ймовірно, що це передостанній хороший період для світової економіки, перед затишшям в грудні і початку січня (свята), вже в січні-лютому вказівки на кризу (про неї багато писалося в гороскопах на рік, ще з 2018 року). Під час описуваного періоду будуть важливі договори про допомогу, підтримка для народу, підтримка для бізнесу, підтримка фінансовим структурам. Будуть акцентовані фінансові та податкові теми в державах, можливо послаблення кредитних зобов’язань, ослаблення податкових виплат, пролонгація термінів і подібне. Зміни в спадковому праві. Для економіки, ринків, період дає можливість взяти в борг і повернути борги, золотий час для інвесторів. Наступний період, в грудні-січня, буде мати важливий вплив на економіку держав, а після нього соціальний. У січні-лютому сильні вказівки на початок світової кризи, але є можливість початку з середини грудня.

Автор: A. S. – 22.11.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,166