Все про вагістність
Все про вагістність

Астрологічний період з 20 серпня – 5 вересня 2020 року


З 20 серпня до 5 вересня посилення інтелекту у знаків стихії Землі, дуже помітне посилення, для знаку Діви найсильніше, всім знакам цієї стихії легше буде навчатися і вивчати, аналізувати, оновлювати старі знання і отримувати нові, спілкуватися і вести переговори. У меншій мірі, подібно, період вплине на представників стихії Води, менше Рибам. Дуже хороший період.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, в цей час зросте схильність до аналізу, деталей, оцінці. Схильність до критики, досконалості, повчання. Скромніше в ідеях, спілкуванні, вираженні своїх думок, ніж було до 20 серпня. Все так само складно буде приймати критику від інших до своїх ідей і знань, але легше буде критикувати інших. Спілкування буде метушливим, швидкоплинним, скромним, буде бажання розібратися в одержуваній інформації. Дуже хороший період для роботи, проектів, завдань, обов’язків, будь-якої інформації щодо роботи – використовуйте аналітичне мислення, беріть на себе більше дрібного і швидкого. Мислення буде метушливим, але досить логічним. Це не період для творчих ідей чи проектів, а період для аналізу і вивчення. З публікою, напевно, краще не працювати. Період для аналітиків, бухгалтерів, науковців, дослідників. Буде інтерес вивчати свою роботу. Цей період хороший для вивчення здоров’я свого і чужого. Використовуйте потенціал інтелектуальний, працювати і розвивати свої знання, які зможете використовувати в роботі. Вивчайте стан свого і чужого здоров’я: дієти, спорт, ліки, способи лікування. Використовуйте свої знання та інтелект, для сфери роботи і здоров’я, вивчайте і отримуйте інформацію і новини про це.

– Світ. Імовірність дуже важливих новин і інформації про здоров’я, повинні щось важливе дізнатися про Коронавірус протягом періоду, а найважливіше на початку вересня. Ринки, переговори і угоди будуть скромніші протягом періоду. Багато інформації про роботу, працю, способи роботи, графіках і тд.тп. Багато інформації про здоров’я та охороні здоров’я, ЗСЖ і подібному. Цього разу у періоду немає важливих вказівок.

Автор: A. S. – 20.08.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,174