Все про вагістність
Все про вагістність

Астрологічний період з 20 грудня 2020 до 8 січня 2021


З 20 грудня до 8 січня 2021 трохи зросте комунікабельність, посилення інтелекту, пам’яті, структурування знань та інформації для Козерога, Тельця, Діви. Період значимій Козерогу, йому краще організовувати і планувати будь-яку інформацію і справи, вивчати і запам’ятовувати, сильніше зросте комунікабельність, важливіше будуть новини і поїздки. Все найважливіше в указаному буде з 20 – 26 грудня, період буде посилено.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, ідей, новин, спілкування трохи, вони будуть серйозними. Приділіть увагу інформації про кар’єру, меті, репутації, вчіться для кар’єри і репутації, збирайте новини, контактуйте з людьми, які можуть дати Вам про це інформацію і знання. Добрими будуть ділові відрядження, виступи перед керівництвом, презентації проектів, переговори про важливі проекти і кар’єрі. Структуруйте свої професійні знання і вчіться новому. Дізнавайтеся, як і де досягти бажаних цілей, отримати досягнення. Цікавтеся своєю репутацією і як її поліпшити. Мислення буде сконцентрованим, організованим, час організувати свої знання і інформацію, провести аудит і впорядкування документів і будь-якої інформації. Організовуйте і навчайте підлеглих. Вивчайте історію. Займайтеся чимось одним і тривалим, складно переключатися на різне швидкоплинне. Період для бізнесу і важливих проектів, але не торгівлі. Період для тих, хто займається управлінням і організацією бізнес процесів в будь-яких сферах. Період для бізнесменів, менеджерів, аудиторів, аналітиків, державних службовців, усіх хто зайнятий з організацією і плануванням в середніх і більше організаціях. Хороший період для істориків, навіть якщо це просто хобі. Просувати ідеї і швидко реалізовувати найлегше до 26 грудня.

– Світ. В цьому році у періоду мало важливих вказівок, важливість його зменшена. Період новин про держави, державний устрій, великих корпораціях і фірмах, історичні події минулого (далекого і близького). Переговори всередині держав і важливі повідомлення від лідерів до народу. Важливі державні документи, закони і подібне. У фірмах, бізнесі, інформація про корпорації і їх розвитку, цілей. Період не має важливості для світу, новини та події будуть прийматися як належне. Лише під пік 30 грудня щось важливе станеться. Після 30 січня уповільнення ринків, але до цього числа величезне зростання. Пік зростання ринків з 24 до 26 січня.

Автор: A.S. – 20.12.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,416