Все про вагістність
Все про вагістність

Астрологічний період з 15 грудня 2020 – 8 січня 2021


З 15 грудня до 8 січня дуже хороший період для Овна, Лева і Стрільця, що дає їм великий успіх на публіці і вплив на інших, харизму і магнетизм, привабливість, гармонію на душі, успіх в скандалах, життєрадісність, віру, бажання допомагати іншим, романтику і кохання. Найсильніше період для Стрільців, додатково їм дасть увагу, удачу, розвиток, в питаннях відносин, багатства, наставництва і навчання інших, судах, закордонних справах, більше привабливості і успіху, вдалі інвестиції та придбання бажаного. Дуже сильний період для жінок Стрільців, в любові і привабливості.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, більше уваги до відносин які впливають і пов’язані з розвитком інтелектуальним, ідейним, духовним. Більше духовної та ідейної гармонії, коли бажання і ідеї будуть з вірою. Займіться відносинами з тими, від кого можете навчитися або навчити, відносинами де треба довести істину (суди, дебати, виступи, захист знань). Розвивайте відносини з тими, хто може розвинути Вас духовно інтелектуально. Вдаліше будуть далекі поїздки, закордонні справи. У бізнесі, фінансах і матеріальному, хороший період, він дуже важливий, якщо Ви заробляєте ідеями, знаннями, зарубіжжям (міжнародна торгівля, адвокатура і подібне, коучинг і будь-яке викладання, публіцистика). Період має лише 5 поганих днів – 28 груденя до 1 січня, потрібно ставитися уважніше і в’їдливо до фактів.

– Світ. Не особливо важливий, хороший, період для міжнародних відносин і торгівлі, міжнародних судів і різних конфліктів. Все міжнародне в цей час буде розвиватися краще, більше справедливості, наставництва, допомоги. У цей час будуть важливі судові рішення, міжнародні угоди і договори, міжнародні переговори, узгодженість міжнародної взаємодії. Пом’якшення системи освіти. Хороший для ринків, будуть рости. Це останній з хороших періодів для ринків до березня-квітня. Наступний період, січень-лютий для ринків гірше, а позанаступний лютий-березень внесе дуже багато несподіваних змін.

Автор: A.S. – 16.12.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,163