Все про вагістність
Все про вагістність

Астрологічний період з 13 травня до 26 червня 2020 року


C 13 травня до 26 червня період, який дасть енергії і духовних сил, фізичних сил, м’якого напору, таємних дій і таємної активності для знаків стихії води, найбільш помітний Рибам. Цього разу у нього буде багато важливих вказівок. Найбільш негативна вказівка з 31 травня до 13 червня (конфлікти), нейтральна вказівка з 10 до 16 червня (розмитість і лінь, духовна енергія і допомога іншим), а після чреда хороших вказівок з 16 по 23 червня (сила , розвиток, віра, енергія, але тільки для знаків стихії землі і води). В інші дні період руйнує і відновлювальний, стимулюючий і розвиває, відноситься до руйнівно-творящих.

– Обивателі. Період почне і дасть енергію, оновить і розвине таємниці, духовний світ, езотеричні і містичні практики, секретні вчинки, допомога іншим і жертовність. Бажання і дії, конфлікти будуть більше замкнутими, таємними і секретними, а не публічними. Багато змін і невизначеності в бажаннях і вчинках, безфокусності і неуважність, мрійливість і відсутність наполегливості. Дає енергію для боротьби, розвитку і захисту своїх таємниць і віри, духовного, творчого, мрій та ідеалів, допомоги іншим. Скандали і руйнування будуть невеликими, тільки в першій половині червня можуть сильно нашкодити. Уразливості буде багато, але скандали швидко будуть починатися і завершуватися швидко. Суєти в бажаннях буде багато, мріях і ідеалах, але не всі будуть реалізовуватися. Менше терпимості до чужих таємниць і обманів. Крихке і конфліктне, що боїтеся втратити або зруйнувати, в перерахованому намагайтеся берегти. Наприклад, свої секрети. У першій половині червня небезпечніша за все.

– Світ. Цей період дуже сильно вплине на таємні і релігійні конфлікти. У першій половині червня це буде помітніш за все, таємниці можуть бути зруйновані, таємні конфлікти посилені і викриті, релігійний фанатизм загостриться. У травні лише саме крихке може дати про себе знати, в кінці червня період для світу буде хорошим, навіть пом’якшить конфлікти. Цей період дасть розвиток релігійних течій, структурам, інститутам. Дасть розвиток для таємних організацій і структур (розвідка, таємні служби, масонські). Суспільство буде агресивно ставитися до чужих ідеалів, релігій, таємниць і брехні, менше терпіння до інакомислення і обманів. Але конфлікти будуть небезпечними тільки в першій половині червня. Конфлікти будуть частіше таємними, прихованими, дріб’язковими.

Автор: A.S. – 12.05.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,413