Все про вагістність
Все про вагістність

Астрологічний період з 11 листопада – 1 грудня 2020 року


З 11 листопада до 1 грудня посилення інтелекту і додасться комунікабельності для Скорпіона, Риб, Рака. Період вагоміше Скорпіону, йому будуть важливими і насиченими теми навчання та спілкування, вивчення інших, уваги до своїх знань, поїздки, бізнес, маніпулюванням іншими. У періоду не буде важливих трендів.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, важлива інформація про психології, сексі, чужих грошах і боргах. Протягом періоду займайтеся розвитком сексуальних знань, вчіться психології. Зросте недовірливість, бажання розібратися в інформації (досліджувати, заглибитися), упертість. Займайтеся вивченням чужих грошей, своїх і чужих боргів, переговорів з боржниками, спонсорами і кредиторами, інформації про цих людей. Спілкуйтеся з тими, хто допомагає Вам фінансово і матеріально, вивчайте їх. Шукайте нові способи, отримуйте нові знання, де можна отримати дохід. У спілкуванні зросте схильність маніпулювати. Мислення буде емоційним, потайним, глибоким, інтуїтивним. Період для аналізу і позбавлення від інформації, знань, спілкування. Можна працювати з публікою, маніпулювати. Період для дослідників, банкірів, пройдисвітів, людей які живуть за рахунок інших, людей які працюють з сексом. Використовуйте потенціал інтелектуальний і знання для сексуального розвитку, психологічних змін в собі і маніпулювання іншими, способами збагачення за рахунок інших, боргів, спадщини, виплат.

– Світ. Цей період дасть інформацію про фінансову систему світу, нова інформація. Важливі переговори і угоди дадуть результати. Для світу важлива інформація про секс і психології. У світі більше маніпулювання інформацією, приховування і одночасно багато правди вилізе назовні. Нові важливі дослідження, звістки про дослідження.

Автор: A. S. – 10.11.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,414