Все про вагістність
Все про вагістність

Астрологічний період з 1 – 20 листопад 2020 року


З 1 до 20 грудня зросте товариськість, посилення інтелекту і бажання вчити інших для Стрільця, Овна, Лева. Період значуще для Стрільця, йому більше можливостей донести свої ідеї до інших, навчати інших, легко буде даватися самонавчання, зросте комунікабельність, багато ідей і бажання ними поділитися, поїздки та важливі новини. У періоду будуть хороші вказівки з 13 до 23 грудня – це дні енергійності інтелектуальної і в спілкуванні.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, багато ідей і бажання просувати свої ідеї, бажання довести свою правоту, навчати інших, легше виступати на публіці. Інформації про релігію, своє ставлення до життя, різним філософій та ідеям. Під час цього періоду займіться самонавчанням, розвивайтеся духовно-інтелектуально, розширюйте свої знання про світ і життя, інших культурах і країнах, інших філософій життя, знаходьте знання про те, що для Вас ідейно. Займіться коучингом, вчіть як жити інших. А ось у інших вчитися як жити буде складніше, так що курси поки краще не проходити. Пишіть дипломні роботи, промови, книги, будь-яка публіцистика і PR-інформаційні завдання підходять для цього періоду. Мислення буде ідейним, поспішним, масштабним, але не логічним. У спілкуванні зросте схильність вчити інших, але не аналізувати інших людей. Період для поїздок і відряджень, переговорів, угод. Період для бізнесменів зайнятих в торгівлі, викладачів, коучерів, юристів і всім, хто доводить і показує свої ідеї. Працюйте з публікою. Хороші вказівки з 13 до 23 грудня дозволять просувати свої ідеї, дадуть енергію вираження думок на «папері» або перед людьми.

– Світ. Цей період мало важливості має в цьому році. Буде багато новин міжнародних, про юриспруденцію, про угоди, якихось ідей і угод. Під час періоду буде важлива інформація про релігійних інституціях. Для ринків період дуже хороший, для важливих міжнародних угод і переговорів. Ринки будуть рости. Під час цього періоду в світі буде більше правди, більше масштабних новин і відкриттів інформації. З 13 по 23 грудня насичені інформацією тижні, ймовірно буде інформація про військові конфлікти, якомусь міжнародному суперництві, угодах, діях, важлива для світу.

Автор: A.S. – 2.12.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,485