Все про вагістність
Все про вагістність

Астрологічний період 7 серпня – 6 вересня 2020 року


З 7 серпня до 6 вересня спочатку хороший період, проблемні вказівки після 24 серпня, дає харизму, товариськість, комунікабельність, збагачення, пом’якшить дратівливість і агресивність, більше чутливості і привабливість для знаків стихії Води. Оновить почуття, любов і ділові відносини. Найсильніше вплив – Ракам. Для Раків проблемні вказівки після 24 серпня будуть сильніше, ніж іншим знакам стихії Води. Сприятливий вплив до 24 серпня буде сильніше Ракам. Додатково, Ракам можна поліпшити й обновити відносини зі своїми родичами, любовні і ділові відносини. Прикрашайте свій будинок. Ракам буде легше будувати близькі стосунки, більше уваги до відносин, вдалі будуть договори і покупки до 24 серпня, можливості для збагачення. Період важливий для багатства і відносин у Раків.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, в ці дні зросте схильність до емоційних відносин. Після 24 серпня емоційні конфлікти або образи в стосунках. До 24 серпня більше приємних емоцій від відносин і збагачення. В особистих відносинах більше емоційності і чутливості, без довіри складно виражати емоції. У публічних, ділових, конфліктних відносинах більше прихованості. Увагу треба приділяти відносинам з членами сім’ї. Ділова активність зменшиться. Можна збагачувати своє житло. У фінансах і матеріальному посилиться схильність до накопичення. Період хороший, але з 24 серпня до кінця періоду негативні вказівки. Період буде багатий на тренди з 24 числа, буде хитання в стосунках і збагаченні.

– Світ. Період для відносин всередині країн. Дуже сильне об’єднання народу, поліпшення відносин всередині однієї касти, раси, маси людей. Переговорів, угод, торгівлі буде менше міжнародних, більше всередині країн. Переговори, угоди, торгівля буде серйозною. Період не так впливає на економіку світу, як на економіку обивателів всередині країн, відносини між громадянами. З 24 серпня будуть погані вказівки, коли можуть початися проблеми в економіці, відносини в суспільстві, хитання, кардинальні і швидко проходять. Вже з 8 серпня розпочнуться перші конфліктні вказівки, але найсильніші конфлікти будуть ближче до кінця серпня. Вказівки конфліктів, агресії, не належать до відносин всередині народу.

Автор: A. S. – 06.08.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,165