Все про вагістність
Все про вагістність

Астрологічний період 5-20 серпня 2020 року


З 5 до 20 серпня посилення інтелекту у знаків стихії Вогню, Левам найсильніше, знакам цієї стихії легко буде вивчати бажане, легше вчитися, час творчих і авантюрних ідей, бажання хвалитися і показувати свої знання, інтелект буде працювати на розвагу і творчість.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, в цей час зросте бажання хвалитися своїми знаннями, ідеями, зросте творче мислення і схильність до інтелектуального авантюризму. Складніше буде приймати критику інших до власних ідей. Спілкування буде награним, яскравим, показним. Найкраще знакам стихії Вогню. В роботі, проектах, завданнях, використовуйте творчі ідеї, будьте більш артистичні в переговорах, авантюрні проекти. Мислення буде стабільним, ідеї будуть знаходити свою реалізацію. Творчим людям період найкраще. Працюйте з творчими проектами та публікою. Аферистам і шахраям період теж допоможе. Буде інтерес вивчати любов, захоплення, хобі. Використовуйте потенціал інтелектуальний, щоб розвивати творчі проекти, для творчої роботи, щоб виступати перед публікою, вивчайте масове мистецтво, танці, кіно. Використовуйте свої знання для творчості, публіки, захоплень, розваг.

– Світ. Імовірність інформаційних авантюр, новини і інформація буде пихатою і перебільшеною. Авантюр на ринках. У бізнесі буде присутній азарт. У світі так само буде присутній азарт під час переговорів, показовість політична і публічна. Багато інформації про масове мистецтво, культуру, зірках естради і кіно, різних публічних особистостей, спортивних змаганнях і азартних іграх, спорті. Незначний період для світу, хіба що більше інформації про афери і публічних людей. Цього разу у періоду немає важливих вказівок.

Автор: A. S. – 04.08.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,420