Все про вагістність
Все про вагістність

5 головних критеріїв стильного образу


5 головних критеріїв стильного образу

5 головних критеріїв стильного образу

Зайшовши на сторінку якогось модного Інтернет-журналу, можна побачити багато цікавих порад по тому, який одяг, аксесуари і зачіски потрібно носити в новому сезоні. Ми вирішили проаналізувати всі ці поради, щоб визначити головні складові стильного образу.

Отже, ось 5 критеріїв, якими потрібно керуватися, щоб ваш образ виглядав стильно і підкреслював всі достоїнства:

1. Цвітотип. Якщо ви цікавитеся модою, то напевно вже не раз читали статті, які допомогли вам віднайти свій цвітотип. Якщо говорити коротко, то визначення цвітотипу дуже важливо в створенні стильного образу. Неправильно підібрані кольори можуть зробити вас непримітною, неяскравою і зовсім не стильною. Ви можете перетворитися в «сіру мишку» через неправильно підібрані кольори. Запам’ятайте 2 головні складові цвітотипа – контрастність і тон шкіри. За цими ознаками виділяється 4 цвітотипа – це зима / літо / весна / осінь. Визначившись з тоном і яскравістю своєї шкіри, починайте підбирати під неї одяг і косметику.

2. Форма обличчя і тип фігури. Не знайти на планеті жінки, що не мріє про ідеальні фігуру і обличчя. Світовими стандартами ідеальної фігури вважаються параметри “пісочний годинник”. Ідеальна форма обличчя – овальна. Але якщо природа не обдарувала вас стандартами, то це не говорить про те, що ви некрасива. Щоб виглядати стильно, підбирайте гардероб під фігуру. Є кілька простих правил, за якими потрібно вибирати одяг:

    • завжди намагайтеся підкреслювати лінію талії;
    • користуйтеся методом “протилежностей”, щоб заховати недоліки фігури. Наприклад, якщо ви – володарка трикутної фігури, вбрання має бути “перевернутим трикутником”. Приблизний принцип діє і для лиця;
    • акцентуйте увагу на найкрасивішій частині тіла різними акцентами. Ці акценти також допоможуть відвернути погляд від ваших недоліків;
    • щоб ноги виглядали візуально довше, одяг має бути одного кольору, модні бренди допоможуть вам у цьому.

3. Індивідуальність. Це найважливіший критерій, який і визначає ваш стиль. Вирішіть, який стиль вам до душі і продумуйте образи в його рамках. З увагою ставитеся до поєднання кольорів і аксесуарів, адже вони можуть, як доповнити ваш стильний образ, так і зіпсувати його. Підібрати відповідний одяг можна в інтернет магазинах, серед різних бренді. І не забувайте про взуття і зачісці, вони також повинні відповідати стилю.

4. Вік. Це той критерій, про який обов’язково потрібно пам’ятати. Якщо вам 40, і ви одягаєте наряд тінейджера, то це буде виглядати нерозумно. Усі літа прекрасні, намагайтеся це підкреслити відповідним стилем і аксесуарами, які виділять вас з багатьох. Ніколи не намагайтеся виглядати молодше або старше, зробіть свій образ головним достоїнством.

5. Подія. Одяг повинен підходити під захід, на який ви збираєтеся. Обов’язково дотримуйтесь правил етикету. Ви повинні дотримуватися рамок свого індивідуального стилю і не кидатися в крайнощі, щоб не валити в шок оточуючих, але при цьому не залишитися непоміченою. Якщо ви запланували похід на певне торжество, наряд вибирайте святковий, на похорони – траурний, на роботу – діловий, а на вечірку яскравий.

І останнє, що хотілося б додати, підбирайте нижню білизну в колір одягу, або нейтральних кольорів. Стежити за актуальними модними новинками.

Будьте стильною і яскравою, але завжди залишайтеся собою.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,484