Все про вагістність
Все про вагістність

2 частина. Гороскоп Водолій – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Гарний час для дружби і спілкування з 13 по 23 січня, масових заходів, виступів, укладення угод і здійснення покупок. Найкраще до 18 січня (після 18 потрібно бути обережніше). Для всього Зодіаку це романтичний період.

Маса трендів починається після 17 числа, місяць активізується.

З 17 по 20 січня у Вас буде більше егоїзму і ексцентризму, бажання руйнувати і порушувати, бути першими у всьому. Бажання змін і реалізації змін. Можете змінити зовнішність, можете змінити творчість, вираження себе, імідж і стиль. Дуже ексцентричні і егоїстичні дні. Можуть бути несподівані вчинки зі знайомими, таємницями, любовними стосунками. Бережіть таємниці.

З 18 по 24 січня конфліктний період для Зодіаку, схильність руйнувати і порушувати, агресія, занадто велика чутливість до тиску зовнішнього. Для Водоліїв конфлікти можуть бути зі знайомими, в навчанні, в поїздках і торгівлі. Обережніше з діловими переговорами, конфліктами з керівництвом. Знову варто берегти свої таємниці, але ще і здоров’я, намагайтеся не навантажувати себе.

Романтичний період з 19 по 22 січня. Але оманливий для дружби, можуть бути романи з друзями або романи в колі спілкування, клубі, суспільстві. Намагайтеся в ці дні не ризикувати дружбою і відносинами. Не кращі дні для дорогих покупок, розтрат на друзів, витрат на любов.

21 січня пік, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Дуже емоційні дні для Водоліїв, багато подій в різних сферах, результатів і переходів на новий рівень або остаточних завершень, бажань. Обережніше з витратами в ці дні, таємницями, дружбою і знайомими, поїздками. Великий акцент на відносинах, коханні, ворожнечі, партнерстві. Приділіть увагу відносинам, але намагайтеся тверезо їх оцінювати, не перебільшувати і не применшувати якості партнерів, коханих, ворогів. Намагайтеся не скандалити. Варто спробувати розібратися з важливими відносинами, прийняти рішення що робити далі – цей пік сприятливий для переходу на новий рівень у відносинах або завершення їх. Це один з 4х найважливіших піків для Водоліїв в 2019 році, він дозволяє розібратися в стосунках, але так само дозволяє розібратися і в собі, своїх бажаннях, своєму Я. Приділіть увагу і собі, може щось завершите або ж переведіть на новий рівень, розберіться в собі.

Невеликий приплив сил і активності з 21 по 29 січня, хороший для навчання і спілкування, публіцистики, соціальних активностей.

З 24 січня по 10 лютого на Вас чекає багато новин, спілкування, знайомств, поїздок. Період посилить Ваш інтелект, займіться навчанням, дізнавайтеся нове, оновлюйте знання. Гарний час для письменників, вчених, ораторів. Постарайтеся показувати свої знання з 24 січня по 10 лютого, писати статті, публічно виступати, навчати інших.

З 30 січня по 8 лютого будьте обережніше, ще один конфліктний тренд для Зодіаку. Для Водоліїв він буде негативно впливати на таємниці, здоров’я, психіку, спілкування з оточуючими. Грубі і жорстокі дні, можуть бути втрати. Відкладіть операції (оздоровчі), таємні справи.

Гороскоп опублікований 14.01.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,171