Все про вагістність
Все про вагістність

2 частина. Гороскоп Терези – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Кінець місяця буде конфліктним для сімейної сфери і всіх видів відносин, з 17 січня по середину лютого будуть чергуватися негативні тренди. Всього лише 2 сприятливих тренда, які можуть трохи пом’якшити конфліктні ситуації у відносинах, але все одно в сімейній сфері буде багато напруги.

З 13 по 23 січня перший сприятливий тренд для відносин, до 17 січня він буде сприятливим, після пом’якшувальним. Ви будете активніше, більше енергії, для Терезів. Харизматичні дні, варто намагатися знаходити компроміси в конфліктах і працювати над своїми бажаннями.

Маса всього з 17 по 24 січня.

Егоїзм і ексцентризм в стосунках і сімейних питаннях з 17 по 20 січня, несподівані вчинки і поспішність.

З 18 по 24 січня період конфліктів з рідними і в стосунках, схильність руйнувати, порушувати домовленості, конфліктувати, дратівливість і грубість. Можуть бути перепади енергійності, від припливу сил до повної знемоги. Намагайтеся не конфліктувати з рідними і керівництвом в ці дні. Для всього Зодіаку це конфліктний період.

Багато оптимізму, бажання більшого і мрійливості з 19 по 24 січня, період начебто позитивний, але насправді тренди негативні – це схильність все перебільшувати, засмучуватися якщо чогось не отримуєте, польоти в хмарах, може бути лінь і занадто велика схильність всьому потурати. Намагайтеся бути серйозніше в робочих питаннях, фінансових, відносинах. Намагайтеся багато не витрачати. Можете оновити відносини.

Пік 21 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік посилить багато трендів і періодів, вкрай насичені дні і чекайте багато новин, готуйтеся приймати рішення, можуть бути швидкі і несподівані результати або завершення. Тренди і періоди будуть пов’язані з відносинами, конкуренцією і ворожнечею, любов’ю і романами, творчістю, дітьми, вагітністю, роботою, здоров’ям, кар’єрою, знаннями і навчанням, друзями і знайомими, ідеями та ідеологією, релігією і духовним, планами і цілями, захопленням і розвагами. Маса всього. Найбільший акцент на планах і друзях, час розібратися в дружбі і своїх планах, рішайтесь на важливі вчинки. Можна приділити увагу любові і роману, вагітності і творчості – ці питання теж можуть бути завершені. Час підбивати підсумки.

Приплив енергії для відносин і спілкування з 21 по 29 січня. Гарний час для відстоювання своїх бажань і роботи над прагненнями, змін у відносинах і спілкуванні.

Посилення інтелектуального тонусу, гарний час навчатися або зайнятися творчістю і розвагами, залежними від інтелекту з 24 січня по 10 лютого. Цікавтеся більше тим, що Вам цікаво. Можна і просто більше спілкуватися. У січні особливо з 27 січня по 1 лютого.

Гороскоп на січень завершитися негативним трендом, з 30 січня по 7 (максимум 8) лютого ще один конфліктний період, сильніше конфлікти в суспільстві. Агресія, бажання домінувати, готовність до кардинальної усунення, ризику, тиску і грубості по відношенню до інших. Теж може бути і по відношенню до Вас. Найбільш проблемними буде сімейна сфера і відносини, обережніше з ворогами, рідними і коханими. Можуть бути травми в ці дні, ексцеси. Як мінімум буде підвищена озлобленість і роздратованість.

Гороскоп опублікований 16.01.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 84 T. 0,421